Фонд держмайна запустив сайт з переліком арештованих активів росіян і колаборантів

Фонд держмайна запустив сайт з переліком арештованих активів росіян і колаборантів

Фонд держмайна запустив сайт з переліком арештованих активів росіян і колаборантів
Фонд держмайна України. Ілюстративне фото: УНІАН

Офіс цифрової трансформації Фонду держмайна України запустив сайт, який містить перелік всіх арештованих активів росіян і колаборантів, переданих в управління ФДМУ.

Про це повідомляється на сайті Фонду.

В реєстрі вже розміщені 136 санкційних активів, серед них майно Михайла Шелкова, Володимира Євтушенкова, Аркадія Ротенберга, Володимира Сальда, Сергія Цекова, президента-втікача Віктора Януковича та ін.

Як зазначили у Фонді, надалі арештоване майно буде виставлено на приватизацію або оренду через систему Prozorro. Продажі, де кожен охочий у режимі реального часу зможе стежити за перебігом аукціону.

За словами першого заступника голови ФДМУ Дениса Шугалія, мета сайту — інформування української громадськості та іноземних партнерів про стан справ з усіма конфіскованими активами, які перебувають в управлінні Фонду.

"Фонд держмайна запускає сайт sanlist.spfu.gov.ua. Важливо, аби кожен у кілька кліків міг дізнатися все про арештоване майно колаборантів або російських олігархів, яке надалі може принести прибуток державі”, — наголосив він.

У ФДМУ обіцяють, що перелік арештованих активів на сайті sanlist.spfu.gov.ua збільшиться і вже найближчим часом очікують на передачу ще близько 500 об'єктів російських олігархів і українських колаборантів.

10 березня минулого року президент Володимир Зеленський підписав закон про примусове вилучення об’єктів власності Російської Федерації та її резидентів. Вилучення здійснюватиметься без компенсації.

На початок