Сам удома. Чим зайнятись, якщо вирішили святкувати Новий рік на самоті

Сам удома. Чим зайнятись, якщо вирішили святкувати Новий рік на самоті

Сам удома. Чим зайнятись, якщо вирішили святкувати Новий рік на самоті

У більшості людей зимові свята асоціюються з галасливою компанією, застіллям, зустріччю з родичами та обміном подарунками. Але не переймайтесь, якщо сталося так, що вам нема з ким святкувати. Що можна зробити на Новий рік?

Послухати звернення президента, відкоркувати шампанське під бій курантів і подивитися на салют можна і наодинці. Це не повинно бути для вас гнітючою альтернативою загальним веселощам. Як святкувати Новий рік вирішуєте тільки ви.

Але перший крок, який ви повинні зробити – позбутися почуття провини. Їй особливо легко піддатись, коли всі навколо планують, як 31 грудня підуть на гучну вечірку. Якщо ви впевнені, що варіант святкування наодинці принесе вам більше радості, ніж у компанії – зустріньте Новий рік цікаво, але за своїми правилами. Це ваш вибір і ваше рішення.

Другий крок – планування. Можете, звісно, імпровізувати й діяти відповідно до обставин. Та якщо бракує фантазії або хочеться почерпнути нові ідеї – зверніться до нашого списку ідей на Новий рік, якими можна зайнятися в ніч із 31 грудня на 1 січня.

Напишіть справжнього листа

Усі люблять отримувати листи. Але в наш час, коли більшість знайомих перебуває на відстані витягнутого смартфона, люди забули, що означає їх писати. Чому б не воскресити цю чудову традицію? Замість цілу ніч оновлювати стрічку соцмереж або похмуро дивитися з вікна на святкуючих – візьміть ручку, аркуш паперу і напишіть що-небудь приємне для людей, які вам небайдужі. Або можете написати листа самому собі – це дуже корисна психологічна практика.

Сам удома. Чим зайнятись, якщо вирішили святкувати на самоті?
Після того, як ви відкриєте цей лист, ви зможете повернутися до колишніх пріоритетів та оцінити їх актуальність на поточний момент.

Влаштуйте кіно-серіальний марафон

Що може бути краще, ніж закупити смаколиків, лягти на дивані з келихом чаю чи склянкою чогось міцнішого та на весь вечір залипнути в улюблені фільми чи серіали? Згадайте, скільки нових серій і голлівудських прем'єр ви не дивилися через завантаженість на роботі. Святкові дні можуть стати ідеальним часом для кіномарафону.

Сам удома. Чим зайнятись, якщо вирішили святкувати на самоті?
Залягти на дно з теплим пледом і кухлем ароматного чаю та влаштувати кіномарафон із фільмів, на які раніше не вистачало часу – чим не альтернатива святу?.

Зацініть сучасний вітчизняний кінематограф, якщо раптом ще не встигли цього зробити. За останні кілька років вийшло так багато класних фільмів, що вистачить до самісінького ранку. Про найкращі українські стрічки ми написали окрему статтю.

Запишіть цілі на наступний рік

Складати плани напередодні Нового року – одна з найпоширеніших традицій. Це як глобальний понеділок, з якого можна почати жити по-новому.

Сам удома. Чим зайнятись, якщо вирішили святкувати на самоті?
Формулюйте все в теперішньому часі, наче ви вже досягли бажаного. Опишіть емоції, які ви відчуваєте, досягнувши мети. Тим самим ви на один крок наблизитесь до здійснення задуманого.

Тоді як деякі люди відчувають негативні емоції від необхідності що-небудь планувати, ви можете використовувати цей час для підготовки планів на наступний рік. Головне — реально дивитися на речі та не ставити перед собою нездійсненних цілей. Як підказку залишаємо наш список порад, чого обов'язково слід навчитись у 2022 році (якщо раптом ще не вмієте).

Не соромтеся приділяти час своїм guilty pleasures

Запаліть свічки, ввімкніть приємну музику, наберіть гарячу ванну або проведіть вечір за грою у PlayStation. Увімкніть безглузде телешоу, виступ стендап-коміка або просто розслабтеся. Це може здатись очевидним, але для трудоголіків відпочивати — не так уже й просто. Відкладіть усю роботу і просто насолоджуйтеся відпочинком.

Сам удома. Чим зайнятись, якщо вирішили святкувати на самоті?
Guilty pleasure – це таємна слабкість, "задоволення, за яке соромно".

Cвята — ваш час, і тільки вам вирішувати, чим ви будете займатись. У кожного є якісь приємні речі, в яких соромно зізнаватись іншим, і на які зазвичай не вистачає часу (а його цього вечора буде задосить).

Змініть обстановку

Ще один спосіб провести Новий рік на самоті – влаштувати перестановку, перефарбувати стіни або організувати генеральне прибирання. Увійдіть в 2020-й із чистою квартирою. Нехай оточення працює на вас.

Можливо, ви давно хотіли облаштувати кімнати за фен-шуєм, перебрати домашню бібліотеку, розсортувати журнали за кольором і товщиною обкладинки або викинути запилений одяг із шафи?

Сам удома. Чим зайнятись, якщо вирішили святкувати на самоті?
Кажуть: "Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш". Що ж, тоді бажаємо вам зустріти опівніч так, як ви хотіли би проводити весь вільний час у 2021 році.

Попереду новорічна ніч. Вітаю, якщо вам пощастило зберегти навколо себе тишу та спокій. Якщо вирішили святкувати Новий рік на самоті. Вам не потрібно підлаштовуватися під родичів або друзів, планувати з ними вечірку та нервувати, коли що-небудь піде не за планом (а щось завжди йде не за планом). Це шанс почати рік максимально ефективно — як емоційно, так і раціонально.

Читайте також

Як скласти святковий плейлист, який сподобається всім

Українці святкують Старий Новий рік. Традиції та прикмети свята

На початок