Волинська збірна виборола третє місце на чемпіонаті України з лижних гонок на лижоролерах

Анастасія Смідюк на п'єдесталі (праворуч), вересень 2023 рік . Фото: Центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт"

Волинська команда спортсменок з інвалідністю, у складі Анастасії Смідюк, Ілони Варковець та Богдани Конашук здобули третє місце на чемпіонаті України з лижних гонок на лижоролерах.

Про це повідомили в Центрі фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт".

За результатами змагань, які з 13 по 17 вересня відбувалися у селі Яворів на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України, команді з Волині вдалося додати 167, 5 рейтингових очок.

В останній змагальний день Анастасія Смідюк зайняла призове місце — спортсменка виборола бронзову медаль у кросі на чотири кілометри.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.