Понад 100 км за 12 годин: військовий з Волині виконав норматив кандидата в майстри спорту

Понад 100 км за 12 годин: військовий з Волині виконав норматив кандидата в майстри спорту

Боєць 14 ОМБр Микола Луговий під час ультрамарафону у Вінниці
Боєць 14 ОМБр Микола Луговий (зліва) під час ультрамарафону у Вінниці, 28 квітня 2024. 14 Окрема механізована бригад

24-річний військовослужбовець 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого Микола Луговий під час ультрамарафону виконав норматив кандидата в майстри спорту.

Про досягнення бійця повідомили на сторінці бригади.

28 квітня на чемпіонаті України з бігу у Вінниці військовий за 12 годин подолав 106,4 км та зайняв 3 місце у своїй віковій категорії та 5 абсолютне місце.

До ультрамарафону військовий готувався під час служби на передовій.

"Звичайно, вдома на стадіоні у мене була б можливість регулярно та продуктивно тренуватися. Але мені вдається це робити й в районі ведення бойових дій. Хто хоче, той завжди знайде можливість! Щиро вдячний всім побратимам за підтримку! Попереду ще багато стартів, обіцяю", — сказав Микола Луговий після змагань.

Як додали у бригаді, волинянин за час служби отримав декілька поранень, але щоразу після відновлення повертався до побратимів на передову. Також Микола Луговий має відзнаку Головнокомандувача ЗСУ "Сталевий хрестСталевий хрест — відзнака Головнокомандувача ЗСУ почесний нагрудний знак. Нею нагороджуються військовослужбовці ЗСУ, які відзначилися вправним командуванням."

Довідково: у 2021 році військовослужбовець 14 ОМБр Микола Луговий влаштував ультрамарафон до сьомої річниці створення бригади. Відстань від парку Слов'янський у Володимирі до Львова і назад боєць подолав за 27 годин.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок