Волинські спортсмени вибороли нагороди на чемпіонаті з гонок на лижоролерах

Волинські спортсмени вибороли нагороди на чемпіонаті з гонок на лижоролерах Волинська ОДА

Два призові місця здобули учасники з Волинської області на чемпіонаті України з гонок на лижоролерах серед юнаків та дівчат.

П'ятиденні змагання відбуваються в Чернігові та завершаться 17 вересня, – повідомили на сайті управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

Золоту нагороду в індивідуальних перегонах класичним стилем здобув спортсмен Михайло Хміль. Срібною призеркою чемпіонату України в індивідуальних перегонах класичним стилем стала Аліна Хміль. Лижниця поступилася першому місцю трохи більше як на одну секунду. Також спортсменка фінішувала п'ятою у спринті серед дівчат.

Михайло Хміль та Аліна Хміль є учнями дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Луцької міської ради.

Змагання є одним із етапів підготовки до зимового сезону 2021-2022, – повідомляв Суспільному головний суддя Віталій Паршуков.

• У січні цього року на чемпіонаті України з лижних перегонів та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору здобули перемогу волинські спортсмени.
  • В лютому на навчальній спортивній базі зимових видів спорту "Тисовець" волинські спортсмени отримали два переможні місця на чемпіонаті України з лижних гонок.