Міллі вважає, що активний контрнаступ України триватиме ще 30-45 днів до настання поганої погоди

Міллі вважає, що активний контрнаступ України триватиме ще 30-45 днів до настання поганої погоди

Міллі вважає, що активний контрнаступ України триватиме ще 30-45 днів до настання поганої погоди
Голова об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі, 29 березня 2023 року, фото: AP

Голова Об'єднаного комітету начальників штабів США Марк Міллі заявив, що в України є ще приблизно півтора місяця для активного контрнаступу, адже з настанням холодів буде важче маневрувати.

Про це американський генерал повідомив, виступаючи у недільній програмі BBC з Лаурою Кюнсберг.

"Все ще тривають важкі бої. Українці продовжують впевнено просуватися", — сказав Міллі, наголосивши, що ще занадто рано говорити про те, чи контрнаступ зазнав невдачі.

"Україна стабільно просувається через російські лінії фронту. Залишився деякий проміжок часу, ймовірно, близько 30-45 днів для боротьби з погодою, тож українці ще не закінчили", — зазначив командувач армії США.

Генерал додав, що на початку повномасштабного вторгнення РФ говорив, що "війна буде довгою, повільною, важкою та призведе до втрат".

Раніше начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов поінформував, що контрнаступ Сил оборони триватиме і після настання дощової та холодної погоди, попри те, що просуватися стане важче.

Що відомо про контрнаступ Сил оборони

28 серпня заступниця міністра оборони Ганна Маляр підтвердила, що Сили оборони звільнили Роботине на Запоріжжі та просуваються у бік Новопрокопівки та Очеретуватого.

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський повідомив, що українські війська прорвали першу лінію оборони Росії поблизу Запоріжжя після тижнів розмінування.

Речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун у коментарі Суспільному заявив, що після прориву першої лінії оборони військ РФ у Запорізькій області, у Сил оборони з'явилася можливість маневрувати технікою та військами.

На початок