Миколу Матвієнка замінили після тайму гри за збірну України: як це пояснив Сергій Ребров

Ексклюзивно
. Микола Матвієнко. Фото: Getty Images

Що сказав тренер про заміну футболіста.

Збірна України з футболу зіграла матч проти Англії у відборі на чемпіонат Європи-2024. Поєдинок закінчився внічию 1:1 - на гол Олександра Зінченка англійці відповіли точним ударом Кайла Вокера.

Обидва м'ячі у поєдинку були забиті у першому таймі. А вже на початку другого у складі України відбулася заміна: замість захисника Миколу Матвієнка вийшов Сергій Кривцов.

Заміна Матвієнка могла бути пов'язана з пропущеним голом: він надійшов саме з тієї зони. Сергій Ребров у флешкоментарі для Суспільне Спорт пояснив, що причина пов'язана з травмою, не пояснивши характер ушкодження.

При цьому заміну іншого гравця - півзахисника Михайла Мудрика - Ребров пояснив втомою.

"Матвієнко? На жаль, він утримав ушкодження. Мудрик? Дивіться, це дуже важко захищатися 90 хвилин. Бачив, що усі хлопці намагалися діяти щільно, але наприкінці Мудрик та деякі інші гравці відчували дискомфорт", - сказав Ребров.

Матвієнко вдруге залишив поле після першого тайму. У попередньому поєдинку проти Мальти (1:0) Ребров також замінив захисника - тоді він це пояснив тактичним рішенням.

Наступний поєдинок Україна зіграє проти Італії у вівторок, 12 вересня.

Микола Матвієнко: що відомо

• Матч проти Англії став для Матвієнка 69-м за збірну України. В усіх чотирьох він зіграв у відборі на Євро-2024.
  • У сезоні 2023/24 Матвієнко зіграв за "Шахтар" в усіх шести поєдинках.
  • Крім Кривцова, замінити Матвієнка в центрі захисту може також Денис Попов.