Михайло Кохан з особистим рекордом взяв "бронзу" турніру в Угорщині

Михайло Кохан з особистим рекордом взяв "бронзу" турніру в Угорщині

Михайло Кохан з особистим рекордом взяв "бронзу" турніру в Угорщині Associated Press

19-річний українець Михайло Кохан відкрив літній сезон третім місцем на легкоатлетичному турнірі в угорському Секешфехерварі.

Український метальник молота Михайло Кохан відкрив сезон бронзовою нагородою на "Меморіалі Іштвана Дьюлаї" в Угорщині. У своїй найкращі спробі 19-річний Михайло метнув молот на 77.78 метра, що дозволило йому фінішувати на третьому місці.

Позначка 77.78 метра – особистий рекорд Кохана. Свій попередній найкращий результат в кар'єрі – 77.62 метра – українець встановив у лютому 2020 року.

Особистий рекорд Михайло встановив в останній спробі, а до того ще один раз метнув молот на 77.01 метра. Зазначимо, раніше Михайло лише двічі в кар'єрі показував результат за 77 метрів.

На "Меморіалі Іштвана Дьюлаї" змагалися майже усі найсильніші метальники молота, серед них – три призери чемпіонату світу-2019 у Досі. Переможцем змагань став поляк Войцех Новіцьки з результатом 78.07 метра, друге місце – за угорцем Бенце Халасом (78 метрів). Таким чином різниця між першим та третім місцем склала всього 29 сантиметрів.

Чотириразовий чемпіон світу, поляк Павел Файдек, посів лише четверту сходинку. Його найкращий результат – 76.08 метра, що на понад півтора метра гірше за результат українця.

Результати змагань:

1. Войцех Новіцькі (Польща) - 78.07 м

2. Бенце Халас (Угорщина) - 78 м

3. Михайло Кохан (Україна) - 77.78 м

4. Павел Файдек (Польща) - 76.08 м

Що відомо

  • На змаганнях в Секешфехерварі виступала українська метальниця молота Ірина Климець, вона стала четвертою з результатом 68.75 метра.
  • На чемпіонаті світу-2019 Михайло Кохан фінішував п'ятим, показавши результат 77.39 метра.
Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТеніс