Чотири легкоатлетки представлять Україну на етапі Діамантової ліги в Стокгольмі

Чотири легкоатлетки представлять Україну на етапі Діамантової ліги в Стокгольмі

Чотири легкоатлетки представлять Україну на етапі Діамантової ліги в Стокгольмі Associated Press

На другому етапі Діамантової ліги в столиці Швеції Україна буде представлена в трьох легкоатлетичних дисциплінах.

23 серпня у Стокгольмі відбудеться другий етап Діамантової ліги в нинішньому сезоні. Крім стрибунок у висоту Юлії Левченко та Ярослави Магучіх, які брали участь на етапі в Монако, у Швеції сезон Діамантової ліги відкриють Марина Бех-Романчук (стрибки у довжину) та Анна Рижикова (біг на 400 м з бар'єрами). Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Головною суперницею Левченко і Магучіх буде болгарка Мірела Демірєва, срібна медалістка Олімпійських ігор-2016. Зазначимо, свій особистий рекорд - 2 метри, вона встановила саме в Стокгольмі у 2018 році.

Змагання зі стрибків у довжину на етапі в Стокгольмі відбудуться в інноваційному форматі. Після п'яти стрибків три найкращих спортсменки пройдуть до мініфіналу, а підсумковий результат визначатиметься за останнім стрибком.

Що відомо

  • 14 серпня на першому етапі Діамантової ліги в Монако за Україну в секторі стрибків у висоту змагалися Юлія Левченко та Ярослава Магучіх. Саме між українками в підсумку й розпалилася боротьба за перемогу в змаганнях. Перемогу здобула 18-річна дніпрянка, Юлія Левченко посіла друге місце.
  • У 2019 році Юлія Левченко на етапі у Стокгольмі показала другий результат, Ярослава Магучіх посіла четверту сходинку.
Категорії
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спортПлаванняФехтуванняСтрільбаТенісВажка атлетика