Жителі одного з мікрорайонів Тернополя скаржаться на стан дороги

Жителі одного з мікрорайонів Тернополя скаржаться на стан дороги

Дорога
Дорога в Кутківцях. Суспільне Тернопіль

Жителі мікрорайону Кутківці скаржаться на стан дороги. Про це Суспільному розповів місцевий житель Павло. Люди кажуть, що цією дорогою неможливо ходити.

"Більше 30 років тут ніхто нічого не робив", — так про ділянку дороги в мікрорайоні Кутківці, каже тернополянка Олена Сєвакова. Вона щоранку нею водить дітей до школи.

Погана дорога
Жінка веде дітей до школи. Суспільне Тернопіль

Місцевий житель Павло розповів, що у 2021 році люди зверталися до міської ради. Тоді їм відповіли, що на дорозі мають провести поточний ремонт, але роботи так і не почали.

Хлопчик на дорозі
Дитина йде дорогою в Кутківцях. Суспільне Тернопіль

Ганна Бугиль разом з меншою донькою водить сюдою до школи своїх синів. Каже, такою дорогою йдуть приблизно кілометр.

"Людям теж незручно добиратися і до роботи, і дітей завести до школи, до дитсадку. І зимою тут дуже важко пересуватися з тих горбів на горб. Минулого року йшов малий то послизнувся, впав, штани замастив".

Мама з дитячим візочком
Ганна Бугиль. Суспільне Тернопіль

Євген щоранку возить синів до школи. Каже, це найближчий шлях до навчального закладу. Розповів, що їхати іншою дорогою приблизно 4 кілометри.

"Під машиною все варене, всі металеві кріплення поламані, переварені, доводиться ремонтувати".

Житель Кутківець
Житель мікрорайону Євген. Суспільне Тернопіль

В Олени Сєвакової донька Марія в першому класі, син Денис – у сьомому.

"Дітей до школи водити неможливо, ні до дитсадка. Більше 30 років тут ніхто нічого не робив. Як тут ходити? Ні зійти, ні з’їхати зимою. Ніхто нас не чує".

Жителька Кутківець
Олена Сєвакова. Суспільне Тернопіль

Ця ділянка дороги між вулицями Глибока Долина та Петра Батьківського. Богдан Вайцак живе поблизу.

"Бачу як ті жіночки з тими діточками на колясках їдуть в садок. Не можуть вести догори. Плачуть. Догори коляски не мають як вести. Беруть діточок на руки і коляску пхають за собою, бо не годен везти коляски, така дорога погана".

Чоловік
Богдан Вайцак. Суспільне Тернопіль

Місцевий житель Павло розповів, що у 2021 році люди зверталися до міської ради. За його словами, тоді їм надіслали лист, у якому вказано, що на дорозі мають провести поточний ремонт, але роботи так і не почали.

Кутківці
Дорога в Кутківцях. Суспільне Тернопіль

В Управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради Суспільному відповіли, що ця ділянка потребує капітального ремонту. Роботи не проводять через воєнний стан.

Кутківці
Вулиця в Кутківцях. Суспільне Тернопіль

Нагадаємо, раніше у Тернопільській міській раді повідомляли, що у 2023 році на поточний ремонт шляхово-мостового господарства в бюджеті громади передбачено 83 мільйони 500 тисяч гривень. У цьому році станом на серпень вже відремонтували понад 66 тисяч квадратних метрів доріг громади.

Читайте також

На початок