Бої за Бахмут: Сили оборони звільнили за тиждень ще квадратний кілометр території

Бої за Бахмут: Сили оборони звільнили за тиждень ще квадратний кілометр території

Бої за Бахмут: Сили оборони звільнили за тиждень ще квадратний кілометр території
Фото ілюстративне, військовий спостерігає, як стріляє "Град", Бахмутський фронт, Донеччина, 13 серпня 2023 року. Фото: Libkos/AP

Українська армія за тиждень на Бахмутському фронті звільнила на південному фланзі від міста один квадратний кілометр території. Епіцентром боїв було село Кліщіївка.

Про це повідомила в ефірі телемарафону "Єдині новини" заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр.

"На південному фланзі Бахмута у нас йде просування і минулого тижня там звільнено ще один квадратний кілометр", — сказала вона.

Заступниця міністра додала, що загалом в районі Бахмута Сили оборони звільнили 44 квадратних кілометри української землі та підкреслила, що ЗСУ щотижня просуваються вперед, і це "найбільше дошкуляє ворогу".

"Епіцентром була Кліщіївка. Дійсно боротьба триває саме в цьому населеному пункті. І в районах Оріхово-Василівки ворог дуже потужно чинить опір. Але там просуваємось ми".

Що відомо про бої за Бахмут

Українські військові із травня штурмують та наступають навколо Бахмута. Сили оборони зайняли панівні висоти, намагаються завадити російській логістиці, атакують російській війська на північному і на південному флангах.

За словами Маляр, на 28 серпня на північному фланзі Бахмута сили РФ намагаються атакувати, проте безуспішно.

"Ворог хоче відвоювати те, що ми зайняли на північному, і основна боротьба триває саме за це".

На південному ЗСУ наступають і впевнено тіснять війська РФ.

На початок