Українська спортсменка Ярослава Магучіх перемогла на етапі легкоатлетичної «Діамантової ліги» Twitter Diamond League

Спортсменка Ярослава Магучіх з Дніпра стала переможницею на етапі легкоатлетичної «Діамантової ліги» в Монако. Про це повідомили в пресслужбі Дніпровської міської ради.

За оприлюдненими даними, свою суперницю Юлію Левченко дніпрянка обійшла, підкоривши висоту 198 см з першої спроби. Юлії це вдалося лише з третьої.

У цьому сезоні організатори «Діамантової ліги» оголосили, що переможець легкоатлетичного сезону в загальному заліку визначатися не буде. Всі етапи цього року будуть індивідуальними змаганнями.

• Діамантова ліга – легкоатлетичні змагання, засновані 2010 року Міжнародною асоціацією легкоатлетичних федерацій. Серія стартів в рамках Діамантової ліги складається з 14 етапів, котрі відбуваються не лише на традиційних європейських аренах, але і в США, Китаї та Катарі. За головний приз змагань борються представники 9 бігових та 7 технічних легкоатлетичних дисциплін, як у чоловіків та і у жінок.
  • 18 січня 2010 року легкоатлетка Ярослава Магучіх встановила світовий рекорд зі стрибків у висоту в приміщенні серед спортсменів віком до 20 років. Результат Ярослави – 2 метри 1 сантиметр. Спортсменка виступила у Львові, на ХХI міжнародному турнірі зі стрибків у висоту «Меморіал Олексія Дем’янюка».
  • У вересні 2019 року Ярослава Магучіх здобула срібну медаль чемпіонату світу зі стрибків у висоту. 18-річна спортсменка тоді стала наймолодшою в історії медалісткою цих змагань. Вона поліпшила світовий рекорд, показавши результат у 2,04 метри.
  • У 15 років Магучіх виграла чемпіонат світу серед дівчат U-18 і Європейський юнацький фестиваль. Через рік - чемпіонат Європи U-18 та юнацькі Олімпійські ігри.
  • Ярослава Магучіх – студентка Дніпровського вищого училища фізичної культури. Її тренерка – Тетяна Степанова.