Білорусь: працівники державної "Белавіа" провели акцію "проти насильства"

Білорусь: працівники державної "Белавіа" провели акцію "проти насильства"

Білорусь: працівники державної "Белавіа" провели акцію "проти насильства"
Радіо Свобода

Працівники авіакомпанії "Белавіа" і аеропорту "Мінськ" провели акцію протесту і підтримали загальнонаціональний страйк. Про це повідомляє білоруська служба "Радіо Свобода" і телеграм-канал Nexta.

Учасники акції тримали папірці з літерами гасла "Ми проти насильства". На акції видно також білі та червоні кулі в кольорах історичного прапора Білорусі.

За інформацією "Медіазони", співробітники "Белавії" протестували, оскільки пілот компанії був жорстоко побитий на одній з післявиборчих акцій. Співробітники з цього приводу зв’язалися з керівництвом, яке "слізно просило не страйкувати, інакше компанія негайно помре".

На сайті "Белавіа" немає інформації про страйк працівників. Онлайн-табло аеропорту "Мінськ" повідомляє, що летовище працює у звичайному режимі.

Що відомо

  • 15 серпня у Мінську біля метро Пушкінська тисячі жителів вийшли на акцію пам’яті загиблого під час протестів Олександра Тарайковського.
  • Тим часом Лукашенко під час телефонної розмови обговорив з президентом Росії Путіним протести в країні.
  • У Мінську і ще понад десяти містах Білорусі тривають масові акції протесту у зв'язку з результатами виборів, за якими у чинного президента Олександра Лукашенка 80,1% голосів, а у його опонентки Світлани Тихановської — 10,1%.
  • У ніч на 13 серпня у кількох білоруських містах силовики затримали 700 осіб, тоді як за перші дні протестів — 6 тисяч.
  • Пізніше зі слідчих ізоляторів почали звільняти учасників акцій протесту.
  • 14 серпня працівники промислових підприємств Білорусі вдруге вийшли на акції солідарності з вимогою переглянути результати виборів президента країни та припинити насильство щодо громадян.

На початок