У Білорусі затримано ще 700 осіб, з СІЗО у Мінську випустили близько сотні

У Білорусі затримано ще 700 осіб, з СІЗО у Мінську випустили близько сотні

Оновлено
У Білорусі затримано ще 700 осіб, з СІЗО у Мінську випустили близько сотні
Радіо Свобода

У ніч на 13 серпня у кількох білоруських містах силовики затримали 700 осіб, тоді як за перші дні протестів — 6 тисяч. Тим часом зі слідчих ізоляторів почали звільняти учасників акцій протесту, які відбулися в Білорусі після президентських виборів, зокрема у Мінську звільнили близько сотні людей.

"За участь у несанкціонованих масових заходах з 12 на 13 серпня затримано близько 700 осіб. Заворушення по країні втратили масовість, проте рівень агресії щодо правоохоронців залишається високим. Усього в результаті протиправних дій громадян 9-13 серпня постраждали 103 правоохоронця, з яких 28 шпиталізовано", — йдеться в повідомленні Міністерства внутрішніх справ Білорусі.

Як повідомляє білоруська "Радіо свобода", із СІЗО на вулиці Окрестіна у Мінську звільнили близько сотні людей. Видання зазначає, що, ймовірно, йдеться про тих, кого затримали у ніч на 10 серпня і пізніше засудили до трьох днів адмінарешту.

Також були повідомлення про звільнення людей у Жодині та Гомелі. Ймовірно, людей почали відпускати через переповнені ізолятори.

Зранку 13 серпня люди знову вийшли на вулиці в різних районах Мінська і стали в ланцюг солідарності. Машини сигналізують їм про підтримку.

Люди утворили ланцюг на Кунцевщині. Там вони стоять з піднятими вгору квітами на знак солідарності з мирними демонстрантами, які постраждали від насильства силовиків

У Мінську зі слідчого ізолятора звільнили близько сотні людей
Люди утворюють ланцюги солідарності.

Ланцюги утворили в різних районах столиці — біля метро на Кам’яній горі, на проспекті Дзержинського та в центрі — на проспекті Незалежності.

Що відомо

На початок