На День Незалежності у Херсоні не проводитимуть ніяких заходів — ОВА

На День Незалежності у Херсоні не проводитимуть ніяких заходів — ОВА

Вулиці Херсона
Херсон, вулиця, 28 липня 2023 року. Фото: Суспільне Херсон

На День Незалежності у Херсоні та області не проводитимуть ніяких заходів. Про це в марафоні "Єдині новини" сказав керівник пресофісу ОВА Олександр Толоконніков.

"Ми не будемо збирати ніде людей. Це дуже небезпечно. Щодо заходів безпеки, то тут у нас ще не так багато людей, і поки немає ніяких рішень щодо обмеження їх пересування", сказав Толоконніков.

Також він прокоментував повідомлення з погрозами, які розсилають в месенджери жителям Херсонщини, російські окупанти.

"Наші люди розуміють, що на такі повідомлення не треба відповідати. Наша інформаційна розвідка набагато краще працює, ніж у росіян. Люди розуміють, що можливо, це працює наша Служба Безпеки й таким чином виявляє коригувальників. Також люди знають, що на лівому березі працює більш система "здай сусіда", говорить Толоконніков.

За його словами, дуже мало людей йде на таку співпрацю з окупантами. Наші розвідники й Служба безпеки це контролюють, каже керівник пресофісу ОВА.

Раніше Олександр Толоконніков заявив, що на тимчасово окупованій території Херсонської області російські військові посилюють блокпости, бояться провокацій на День Незалежності України та партизанського руху.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок