Спортсмен з Чернігівщини виборов дві золоті медалі на Чемпіонаті світу з плавання в Аргентині

. ФОТО: Департамент сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА

Вихованець Чернігівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю Олексій Коломієць виборов ще дві золоті медалі на шостому Чемпіонаті світу з плавання серед осіб з порушенням слуху, що проходить нині в Буенос-Айресі.

Про це повідомляє Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА на своїй сторінці у Facebook.

Олексій Коломієць разом із командою на п'єдесталі
Олексій Коломієць разом із командою на п'єдесталі. ФОТО: Департамент сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА

Зокрема, спортсмен переміг у двох дисциплінах: на дистанції 50 метрів брасом та в естафеті 4х100 мікс.

Олексій Коломієць на п'єдесталі
Олексій Коломієць на п'єдесталі. ФОТО: Департамент сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА

Переможці Чемпіонату разом із суперниками
Переможці Чемпіонату разом із суперниками. ФОТО: Департамент сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА

Нагадаємо, що в активі Олексія Коломійця вже три "золота", які він виборов на цьому чемпіонаті. Так, 16 серпня спортсмен виграв дистанцію 200 метрів брасом. А ще один чернігівець Владислав Адамович здобув золоту медаль у складі чоловічої естафети 4х100 метрів вільним стилем.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.