Ілон Маск заявив, що домовився з владою Італії провести бій із Марком Цукербергом

Ілон Маск заявив, що домовився з владою Італії провести бій із Марком Цукербергом

Ілон Маск заявив, що домовився з владою Італії провести бій із Марком Цукербергом
Колаж Суспільне Культура

Мільярдер Ілон Маск у черговій серії дописів у соцмережі X (що раніше називалася Twitter) повідомив, що говорив із прем'єр-міністром та міністром культури Італії та домовився провести там бій з Марком Цукербергом.

Він додав, що бій буде "управлятися фондами [його] і Цука", а не UFC, і що все це буде знято в декораціях, в яких "взагалі не буде нічого сучасного".

Раніше Маск пропонував давньоримський Колізей як місце зйомок, а в цій серії твітів він повідомив, що вже погодив місце зйомки з прем'єр-міністркою Італії, а також з Міністерством культури країни, і що всі вони зупинилися на "епічній локації".

Можливо, щоб заспокоїти критиків, які переймаються культурною спадщиною, Маск додає, що "все буде з повагою до минулого і сьогодення Італії".

маск і цукербарг
Скриншот зі сторінки в X (Twitter)

Раніше Цукерберг підтвердив, що готовий битися з Маском і запропонував дату їхнього поєдинку в клітці — 26 серпня. Маск її поки не підтвердив.

Суперечка мільярдерів почалася після того, як Марк Цукерберг повідомив про розроблення майбутнього конкурента X (Twitter). А в день запуску Threads Цукерберг опублікував перший за 11 років твіт і пожартував у ньому з Маска.

Раніше власник X (Twitter) пригрозив Цукербергу судом через Threads. Він звинувачує конкурента у використанні "комерційних секретів та іншої інтелектуальної власності" для створення свого конкурентного додатку.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок