Повітряна тривога понад 3 години. На Київщині влучань не зафіксовано

Повітряна тривога понад 3 години. На Київщині влучань не зафіксовано

Влучань та постраждалих нема
Військові навчання мобільних вогневих груп ППО в Гостомелі (Київська область), 1 квітня 2023 року Фото: Уніан

Цієї ночі, 10 серпня, російські війська атакували Київську область безпілотними літальними апаратами. Наразі влучань не зафіксовано.

Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військоваї адміністрації із посиланням на начальника КОВА Руслана Кравченка.

За його словами, повітряна тривога на Київщині тривала понад 3 години. В області працювала протиповітряна оборона.

"Фактів влучань не зафіксовано, постраждалі відсутні. Також, за попередньою інформацією, падіння уламків немає",— каже Кравченко.

У КОВА поінформували, що оперативні групи продовжують роботу з виявлення можливих пошкоджень. В адміністрації закликають жителів області не ігнорували сигнали повітряної тривоги та спускатися в укриття.

Що відомо про відновлення Київщини після повномастабного вторгнення російських військ

Унаслідок бойових дій навколо Києва в лютому-березні 2022 року на Київщині зафіксовані руйнування у 46 з 69 територіальних громад.

Критичних руйнувань завдано в Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській та Пісківській територіальних громадах.

Загалом від початку повномасштабного вторгнення РФ в області було зруйновано чи пошкоджено 27 226 об’єктів. Основний "удар" припав саме на житло – 24,3 тис. об'єктів. Крім цього, постраждали 227 шкіл та садочків, 125 адміністративних будівель і ЦНАПів, 128 медичних закладів, 138 культурних та релігійних споруд.

Станом на початок серпня 2023 року в регіоні повністю та частково відновили 12,5 тисяч пошкоджених об'єктів: більше 11 тисяч багатоквартирних та приватних будинків, 187 дитсадків та шкіл, 101 медзаклад, 68 адмінбудівель та ЦНАПів.

На Київщині створюють Каталог відновлення області, де можна дізнатись про відремонтовані об'єкти за кошти з резервного держбюджету протягом 2022 року. Торік звідти на ремонт в області виділили понад 700 млн грн.

У червні 2023 року в системі Prozorro оголосили перші торги на відновлення об'єктів інфраструктури на Київщині. Це житло у Бучі, Макарові, Вишгороді та адмінбудівля у Бородянці.

На початок