Картину Леонардо да Вінчі "Спаситель світу" перетворять на NFT

Картину Леонардо да Вінчі "Спаситель світу" перетворять на NFT

Картину Леонардо да Вінчі "Спаситель світу" перетворять на NFT
Attributed to Leonardo da Vinci, Public domain, via Wikimedia Commons

Картину "Спаситель світу" Леонардо да Вінчі продали на аукціоні Christie's у Нью-Йорку за $450,3 млн, що є найвищою ціною, коли-небудь сплаченою на аукціоні. Тепер її планують перетворити на NFTNFT або non-fungible token – це особливий тип криптовалюти, цифровий сертифікат, який відрізняється від інших як раз своєю невзаємозамінністю. Кожен NFT унікальний, тому його використовують, аби підтвердити право власності на товар в інтернеті, наприклад, зображення, пісню або відео.. Про це повідомляє видання The Art Newspaper.

Картину, на якій зображений Христос із кришталевою кулею, буде перетворена платформою для цифрових активів ElmonX, у співпраці з міжнародною компанією з ліцензування зображень Bridgeman Images.

Умови продажу, що стартує 12 серпня, оголосять додатково.

Попередні NFT, створені в межах партнерства, містили:

  • "Мону Лізу" Леонардо да Вінчі (1503),
  • "Зоряну ніч" Ван Гога (1889),
  • "Мислителя" Огюста Родена (1904),
  • "Німфей" Клода Моне (1907).

За даними сайту ElmonX, "Мону Лізу" продали 330 разів за ціною 150 фунтів стерлінгів (майже 7 тисяч гривень).

У своїй заяві Bridgeman Images зазначили, що ця співпраця пропонує "унікальну та ексклюзивну можливість створювати високоякісні NFT на основі величезної колекції компанії".

У 2021 році автор Бен Льюїс також створив NFT із зображенням "Спасителя світу", який тримає жменю доларів замість кришталевої кулі.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок