Зеленський заслухав доповідь Залужного про оборонні та наступальні операції

Зеленський заслухав доповідь Залужного про оборонні та наступальні операції

Зеленський
Президент Володимир Зеленський / Фото: пресслужба президента

Президент Володимир Зеленський провів щоденний селектор з керівниками силових структур, Міністерства стратегічної промисловості та представниками Офісу президента.

Про це він повідомив у Телеграм-каналі.

"Заслухали доповідь Головкома Залужного про ситуацію на фронті: напружені оборонні та наступальні операції. Міноборони відзвітувало про надходження техніки та боєприпасів, а також про календар постачання на близьку й середню перспективу, Мінстратпром – про власне виробництво. Ліквідовуємо бюрократичні барʼєри", — зазначив Зеленський.

За словами президента, ГУР і СЗР, довели до відома дані, отримані з Росії.

"Розуміємо найближчі плани ворога. Голова СБУ Малюк відзвітував про боротьбу зі зрадниками в Україні. Міністр внутрішніх справ Клименко та наш Офіс, Олексій Кулеба, розповіли про російські обстріли цивільних об’єктів і про наші дії з ліквідації наслідків та з допомоги людям", — сказав він.

За словами Зеленського, також готуються до виконання деяких рішень Ставки щодо продовження "зернового коридору".

Раніше міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін заявив, що оборонно-промисловому комплексу України вдалося наростити темпи виробництва боєприпасів. Однак вони все ще залишається недостатніми для задоволення потреб війська.

На початок