Били по "Мотор Січі" та Хмельниччині — Зеленський про ракетні удари РФ

Били по "Мотор Січі" та Хмельниччині — Зеленський про ракетні удари РФ

Били по "Мотор Січі" та Хмельниччині — Зеленський про ракетні удари РФ
Президент України Володимир Зеленський під час звернення, 26 липня 2023 року. Фото: ОПУ

Цілями російського ракетного удару 5 серпня були виробничі потужності підприємства "Мотор Січ", а також об’єкти в Хмельницькій області.

Про це під час традиційного вечірнього відеозвернення заявив президент Володимир Зеленський.

"Сьогодні стався черговий російський ракетний наліт проти нашої держави. "Кинджали", "Калібри". Били по "Мотор Січі" та по нашій Хмельниччині", — зазначив він.

Президент подякував воїнам протиповітряної оборони, яким вдалося збити частину російських ракет.

"Але хоч би скільки було таких російських атак, усе одно вони ворогові нічого не дадуть. Усе одно ми захистимо свободу для всієї України, для всіх наших людей. І міжнародне право Росії не вдасться підмінити терором, кризами та жодним залякуванням", — підкреслив гарант.

Зеленський подякував Німеччині та Литві за нові пакети оборонної та безпекової підтримки для України. Він додав, що очікує на нові рішення наступного тижня та нові пакети допомоги.

"Працюємо й для того, щоб іще більше досягнень і можливостей було в нашої оборонної промисловості. Результати є, усі їх бачать, і це — справедливі результати, правильні. Які показують державі-агресору, що таке її агресія. Показують не по телевізору, а саме там, звідки ця війна прийшла в Україну, у регіон, у світ. Той, хто несе іншим проблеми, хай сам відчуває, що таке проблеми", — підкреслив президент.

Він також подякував Службі безпеки, ВМС і кожному воїну, хто відновлює справедливість і привчає Росію до втрат.

"Україна в цій війні переможе. Світ у цій війні переможе. Правда в цій війні переможе. Головне, щоб ми всі в Україні та всі у світі, хто цінує нормальне життя, працювали на сто відсотків без будь-якої зупинки заради перемоги. Наша єдність, наше вміння нарощувати силу, а також уміння повертати війну туди, звідки вона прийшла. Саме це для Росії найбільш відчутне", — наголосив глава держави.

Президент додав, що наступного тижня буде продовження роботи з очищення державних інституцій "від тих, хто намагався перетягнути з минулого всі ті старі свої звички, старі схеми, які дуже довго, десятиліттями, послаблювали Україну".

"Старих форматів у нашій державі більше не буде — тих форматів, коли одні захищали державу й людей, а інші намагалися поставити і державу, і людей на службу своїй вигоді. Хоч би ким людина була — чи то "воєнкомом", чи то депутатом, чи то посадовцем – кожен повинен працювати лише заради держави. Так і буде", — підсумував Володимир Зеленський.

На початок