ЦВК визначила перелік громад Донбасу на території яких неможливо провести місцеві вибори

ЦВК визначила перелік громад Донбасу на території яких неможливо провести місцеві вибори

ЦВК визначила перелік громад Донбасу на території яких неможливо провести місцеві вибори

ЦВК визначила перелік територіальних громад Донбасу де не будуть проходити вибори. До переліку таких громад входять 10 сільських, селищних, міських територіальних громад Бахмутського, Волноваського, Маріупольського та Покровського районів Донецької області та 8 – Сєвєродонецького і Щастинського районів Луганської області.

Про це повідомляє ЦВК.

"30 липня 2020 року ЦВК звернулась до Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій – обласних ВЦА стосовно надання висновків щодо можливості організації підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року", - розповіли в ЦВК.

У відомстві зазначили, що 7 серпня 2020 року до Комісії надійшли такі висновки з інформацією про виборчі дільниці, утворені на територіях Донецької та Луганської областей, на яких місцеві вибори не проводяться, а також про виборчі дільниці, на яких можливо/неможливо здійснювати організацію підготовки та проведення місцевих виборів.

Додають, що проаналізувавши інформацію, надану Донецькою та Луганською ВЦА, Комісія дійшла висновку про неможливість проведення виборів депутатів окремих сільських, селищних, міських рад цих областей та відповідних сільських, селищних, міських голів.

У ЦВК зазначили, що при цьому Комісія зазначила, що всю відповідальність за визначення відповідних територій несуть ті органи, які надали відповідну інформацію.

За даними відомства, ЦВК взяла до відома надані висновки та на їх підставі встановила неможливість проведення відповідно до положень Виборчого кодексу України перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад Донецької та Луганської області та відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року.

Додають, що Комісія взяла до відома висновок Луганської ВЦА про те, що на території Новоайдарської селищної громади Щастинського району Луганської області на частині виборчих дільниць, зокрема, № 440265, 440266, 440271, 440272, 440277, неможливо здійснювати організацію підготовки та проведення місцевих виборів.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди