"Повітряна й тривожна книжка" Ірини Славінської вийде у серпні

"Повітряна й тривожна книжка" Ірини Славінської вийде у серпні

"Повітряна й тривожна книжка" Ірини Славінської вийде у серпні
Колаж Суспільне Культура

У харківському видавництві Vivat вийде друком книжка журналістки, продюсерки Радіо Культура, засновниці сайту "Повага" Ірини Славінської — "Повітряна й тривожна книжка".

"Цю книжку я писала в часи блекаутів, коли єдиним світлом був вогник монітора на ноутбуці та віра в ЗСУ", — написала Славінська у своєму пості у Facebook.

На сайті видавництва відкрили передзамовлення і зазначили, що орієнтовний час виходу видання — 28 серпня.

"У «Повітряній тривожній книжці» авторка з позиції власного досвіду описує реалії міста часів війни. І те, як «мирні» чи «тилові» регіони мусять адаптуватися до воєнних реалій", — йдеться в анотації.

"Тепер ми завжди маємо вдома запас води, консервів і локшини швидкого приготування. Миємо голову не тоді, коли треба, а поки є вода й електрика. Майже не послуговуємося ліфтом, але мало не щодня користуємося свічками й так званим правилом двох стін. Робота стала рятівною рутиною, теплі зручні речі — персональним «бомбосховищем», а червона помада чи манікюр — нагадуванням про звичне життя".

Ірина Славінська — українська журналістка й радіоведуча, виконавча продюсерка Радіо Культура, перекладачка з французької мови, членкиня "Українського ПЕН".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок