Двоє загинули на Донеччині, один – в Запорізькій області. У Кропивницькому попрощалися з трьома бійцями

Двоє загинули на Донеччині, один – в Запорізькій області. У Кропивницькому попрощалися з трьома бійцями

Двоє загинули на Донеччині, один – в Запорізькій області. У Кропивницькому попрощалися з трьома бійцями
Фото: Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому на Далекосхідному кладовищі, стоячи на колінах, рідні, друзі, бойові побратими й посестри прощалися з загиблими бійцями Вячеславом Єгоровим, Данилом Мащаком та Євгеном Джусом. Якими чоловіки були за життя, розповіли рідні та знайомі військових.

Вячеслав Єгоров

Вячеслав Єгоров з дитинства мріяв стати військовим, згадує його знайома Любов Павловська.

"Закінчив гімназію №9, вступив на юридичний факультет у Харкові. Після закінчення працював дільничним у місті Кропивницький. Коли почалася війна, у себе в гаражі робив коктейлі Молотова. Потім пішов на фронт, був патріотом своєї Батьківщини".

Служив на посаді гранатометника 2-го механізованого відділення 3-го механізованого взводу. Загинув 10 червня 2023 року в районі населеного пункту Велика Новосілка Донецької області. Йому було 30 років, розповіла заступниця начальниці управління культури Неля Чорна.

Загинув житель Кіровоградщини Вячеслав Єгоров
Вячеслав Єгоров. Фото: Суспільне Кропивницький

Данило Мащак

Данило Мащак народився в Новій Каховці Херсонської області, розповіла його родичка Світлана Деморенко. Дитинство та юність провів у місті Таврійськ на Херсонщині.

"З 2014 року став військовим. А з 2018 року вже пішов служити по контракту у військах спецпризначення".

За словами жінки, на фронті Данило Мащак був старшим оператором групи спецпризначення. Помер 22 липня внаслідок важких поранень і контузій, отриманих 17 липня біля села Кліщіївка Бахмутського району. Військовому було 27 років.

Загинув військовий Данило Мащак
Данило Мащак. Фото: Суспільне Кропивницький

Євген Джус

Євген Джус народився в селі Дорофіївка Новоукраїнського району. Мама бійця розповіла, що до війни син працював інженером-технологом на підприємстві. Пішов на фронт 20 квітня 2022 року. Був старшим оператором протитанкового відділення взводу вогневої підтримки роти морської піхоти. Загинув 12 червня біля села Левадне Запорізької області у 29 років. "Приїжджав і казав: "Мамо, все буде добре. Я прийду – повезу тебе в Крим на море".

У війні з РФ загинув боєць Євген Джус
Євген Джус. Фото: Суспільне Кропивницький

Поховали військових на Алеї слави.

На початок