У російсько-українській війні загинули бійці з двох громад Кіровоградщини

У російсько-українській війні загинули бійці з двох громад Кіровоградщини

У російсько-українській війні загинули бійці з двох громад Кіровоградщини
На фото Станіслав Андрющенко(ліворуч) та Віктор Тичинський(праворуч). Фото: Суспільне Кропивницький

У російсько-українській війні загинули бійці з двох громад Кіровоградської області. Станіслав Андрющенко з Благовіщенської громади та Віктор Тичинський з Побузької.

Станіслав Андрющенко

Житель Благовіщенської громади Станіслав Андрющенко загинув під час виконання бойового завдання 17 липня на сході України.

Він народився 10 жовтня 1974 року у селі Кам’яна Криниця в багатодітній родині. Після закінчення школи працював водієм вантажівки. У перший день повномасштабної війни пішов добровольцем до військкомату. 8 березня 2022 року чоловіка мобілізували. Воював на Запорізькому, Луганському та Донецькому напрямках. Тричі отримував нагороди від командування.

Попрощалися з бійцем 24 липня у Благовіщенську. У нього залишилися дружина, троє дітей, сестра та брати.

Віктор Тичинський

Житель селища Побузького Віктор Тичинський загинув 21 липня внаслідок ворожого обстрілу на Лиманському напрямку, отримавши осколкове поранення несумісне з життям.

Віктор народився в Побузькому 5 вересня 1984 року, навчався в Побузькій загальноосвітній школі. Потім у професійно-технічному училищі за спеціальністю — газоелектрозварювальник. Проходив строкову службу у місті Яворів, Львівської області. Працював на підприємстві "Стройбуд" у місті Київ.

На початку повномасштабного вторгнення, разом з братом Русланом, вступили до територіальної оборони, де служили в місті Козелець, Чернігівської області. Пройшли військові навчання на Львівщині. Воювали в Бахмуті.

Про дату поховання бійця повідомлять згодом.

На початок