Через зйомки польського серіалу у Львові перекриють частину вулиць

Через зйомки польського серіалу у Львові перекриють частину вулиць

Через зйомки польського серіалу у Львові перекриють частину вулиць
Суспільне Львів

З 7 по 11 серпня у Львові зніматимуть польський кримінальний серіал. Через зйомки в центрі міста буде перекрито вулиці Університетську, Крушельницької, Каменярів, Технічну, Руську та площу Ринок. Про це повідомляють у пресслужбі Львівської міської ради.

Вулиці будуть перекриті в різний час, коли триватимуть зйомки. Окрім перекриття там демонтують частину вивісок та дорожніх знаків.

За словами заступника міського голови з питань розвитку Андрія Москаленка, у період перекриття вулиць часткового не курсуватиме електротранспорт, комунальному підприємству відшкодують всі збитки.

"Буде зрізано досить велику кількість знаків на кількох вулицях міста, сітілайтів, знято чимало вивісок, забереться вулична розмітка. Але важливо розуміти, що організатори уклали всі угоди на офіційний демонтаж та їхнє повернення за свої кошти", - каже Москаленко.

Вивіски, дорожні знаки та інші об'єкти урбаністики демонтують тимчасово - на період зйомок та за гроші польських організаторів. Оскільки події серіалу відбуваються у 1939 році, для цього вулиці міста адаптовують під цей час.

Читайте також: Львівські митці створюють оперу "Ukraine – Terra Incognita" присвячену Василю Сліпаку.
На початок