Розвідка не припиняє свою роботу: Наєв розповів про ситуацію на кордоні з Білоруссю

Розвідка не припиняє свою роботу: Наєв розповів про ситуацію на кордоні з Білоруссю

Прикордонники
Міжнародний пункт пропуску "Сеньківка" (Чернігівська обл.) на українсько-білоруському державному кордоні, фото: УНІАН

Українська розвідка не припиняє свою роботу зі здобуття інформації щодо ситуації у Білорусі і станом на зараз загрози наступальних дій наземних сил з півночі для України немає.

Про це повідомив командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

"Саме на даний час у смузі відповідальності Північного угрупування військ безпосередньої загрози наступальних дій наземних сил для України з боку Білорусі та Росії немає. Однак, у разі зростання рівня загроз передбачено нарощування сил та засобів, а також інші практичні заходи щодо підвищення оборонних спроможностей угруповання", — сказав він.

За словами командувача, українська розвідка не припиняє роботу зі здобуття інформації.

"Крім того, ми щодня знаходимося у постійному робочому контакті з нашими іноземними партнерами щодо обміну інформацією. Ми свідомі тієї інформації, якою володіємо, але час не витрачаємо. Це означає, що всі без винятку військовослужбовці у Північній операційній зоні професійно виконують покладені на них завдання", — зазначив Наєв.

Водночас, за його словами, командування поступово збільшує оборонні спроможності та займається заходами підвищення навченості особового складу.

"Особовий склад злагоджений, а командири знають, як правильно управляти підлеглими і як діяти у разі необхідного посилення", — сказав командувач.

29 червня командувач об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв закликав мешканців прикордонних районів Сумщини евакуюватися.

30 червня президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача і дав доручення посилити північний напрямок.

На початок