"Укрпошта" і ГУР погасили марку до річниці звільнення острову Зміїний

"Укрпошта" і ГУР погасили марку до річниці звільнення острову Зміїний

"Укрпошта" разом з ГУР створили благодійний поштовий випуск
. Фото: Дар'я Кінша, Суспільне

"Укрпошта" і Головне управління розвідки Міноборони України у п'ятницю, 30 чеврня, погасили марку до звільнення острову Зміїний. Як повідомляє кореспондентка Суспільного, на заході був присутній очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов.

Буданов нагадав, що 30 червня виповнюється рівно рік з того моменту, як було звільнено острів Зміїний.

"Це дуже важлива подія для нас, тому що вона відкрила нам морський шлях. Я особисто вважаю, що кожен міліметр звільнення території — це досягнення і це треба робити будь-якими способами і методами", — заявив Буданов.

Він додав, що на зібрані від продажу марки кошти планується купити чергову партію дронів.

Марка "Укрпошти" і ГУР до річниці звільнення острову Зміїний
Марка до річниці звільнення острову Зміїний. Фото: Дар'я Кінша, Суспільне
“Це якраз той випуск марки, де багато не треба казати. Краще показувати. Це перша наша марка з ГУР. Сподіваюся, що буде нагода багато марок присвятити подвигам наших героїв. Сьогодні ми погасимо марку київським штемпелем, а також штемпелем Криму та Севастополя. Тимчасово це зробимо поки в Києві, але у нас ще буде нагода зробити це безпосередньо в Криму”, — сказав очільник “Укрпошти” Смілянський.

Як інформує кореспондентка Суспільного, ГУР вручило “Укрпошті” подяку і квіти бавовни. Смілянський отримав відзнаку “Україна понад усе”.

"Укрпошта" 30 чеврня погасила марку до річниці звільнення острову Зміїний
Погашення марки до річниці звільнення острова Зміїний. Фото: Дар'я Кінша, Суспільне

"Укрпошта" і ГУР погасили марку до річниці звільнення острову Зміїний
"Укрпошта" і ГУР погасили марку до річниці звільнення острову Зміїний. Погашення марки до річниці звільнення острова Зміїний. Фото: Дар'я Кінша, Суспільне

Що відомо про тематичні марки "Укрпошти"

12 квітня 2022 року Укрпошта ввела в обіг марку, на які зображений український військовий та російський корабель. Марка відсилає до фрази "Русскій воєнний корабль, іді н***й". Це — відповідь українських солдатів з острова Зміїний, яку під час російського вторгнення в Україну 24 лютого отримав окупаційний корабель на пропозицію здатися.

23 травня 2022-го "Укрпошта" почала продаж нової марки зі знищеним російським крейсером "Москва". На ній додали слово "DONE", яке є посиланням до потопленого російського крейсера "Москва".

Торік 28 червня ввели в обіг марку "Українська мрія". А 28 липня в обігу з'явилася четверта поштова марка за час воєнного стану — "Доброго вечора, ми з України".

До Дня Незалежності України 2022 року та шостого місяця від початку повномасштабного вторгнення Росії запустили марку "Вільні, Незламні, Непереможні".

До торішнього Дня захисників і захисниць України "Укрпошта" запустила у продаж марки нової серії "Слава Збройним Силам України!" Кожна із 6 поштових марок відображає окремий рід українських військ. Тираж складає 1 мільйон примірників.

До кінця року "Укрпошта" ще випустила марку "Кримський міст на біс!", а також — "Зброя Перемоги".

На початок