У аеропорту "Київ" можна буде зробити тест на коронавірус

У аеропорту "Київ" можна буде зробити тест на коронавірус

У аеропорту "Київ" можна буде зробити тест на коронавірус
. Facebook

У міжнародному аеропорту "Київ" імені Сікорського пасажири зможуть пройти ПЛР-тестування на коронавірус COVID-19.

"Отже, пасажири, які щойно прилетіли в міжнародний аеропорт «Київ», можуть пройти ПЛР-тестування у спеціальному пункті, котрий після відкриття міжнародного сполучення запрацював в аеропорту", - повідомили у пресслужбі аеропорту.

Результати можна буде отримати на електронну пошту протягом доби. Їх також відправлятимуть до Національної служби здоров'я. У разі негативного результату, з мобільного додатка "Дій вдома", пасажиру надсилається повідомлення щодо зняття з резервації і припинення дії 14-денного контролю самоізоляції.

Як відзначається, дослідження переважно проходять пасажири, які прилетіли з країн "червоної зони", але тест може пройти будь-який пасажир.

Послуга коштує 1700 гривень з людини.

Тест на коронавірус також можна зробити у аеропортах "Львів", "Бориспіль" та "Харків". Він коштує 1500 гривень.

Що відомо

  • Станом на ранок 29 липня в Україні зареєстрували 67597 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, з них 1022 - за останню добу.
  • Уряд ухвалив постанову, яка передбачає встановлення карантину з 1 по 31 серпня, проте умови обмеження визначатимуться тим, у якій із чотирьох зон — "зеленій", "жовтій", "помаранчевій" чи "червоній" — перебуває той чи інший регіон.
  • Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що з 1 серпня відомство буде по-новому відносити ті чи інші країни до "червоної" та "зеленої" зони, від чого буде залежати дозвіл або заборона на відвідання певних країн.
  • Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомляв, що країни, з яких прибуватимуть іноземці в Україну після відновлення міжнародного авіасполучення, поділять на "червоні" та "зелені" і для них діятимуть різні правила.
  • Згодом Максим Степанов заявив, що у відомстві нині розробляють нові підходи до поділу країн на "червоні" і "зелені" за критерієм поширення там коронавірусу та їх відвідання українцями.
  • 22 липня уряд ухвалив постанову, яка передбачає встановлення карантину з 1 по 31 серпня, проте умови обмеження визначатимуться тим, у якій із чотирьох зон — "зеленій", "жовтій", "помаранчевій" чи "червоній" — перебуває той чи інший регіон.
На початок