"Майорить державний прапор". На Донеччині ЗСУ звільнили село Сторожеве

"Майорить державний прапор". На Донеччині ЗСУ звільнили село Сторожеве

"Майорить державний прапор". На Донеччині ЗСУ звільнили село Сторожеве
Село Сторожове: Кадр з відео 35 бригади

Українські військові звільнили село Сторожеве поблизу Великої Новосілки у Волноваському районі Донецької області. Про це повідомляє 35 окрема бригада морської піхоти ім.контр-адмірала Михайла Остроградського.

"Одеські морпіхи в рамках контрнаступальних дій звільнили село Сторожеве Донецької області, яке знаходилося в окупації з березня 2022 року", — йдеться у повідомленні.

У бригаді додали, що під час боїв за село вони знищили близько пів сотні російських військових, чотирьох взяли в полон.

"Сьогодні державний прапор знову майорить над Сторожевим, і так буде з кожним населеним пунктом, поки ми не звільнимо всю українську землю", — заявили в бригаді.

Про звільнення Сторожевого повідомила і заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

"Державний прапор знову майорить над Сторожевим, і так буде з кожним населеним пунктом, поки ми не звільнимо всю українську землю. Дякуємо 35 окрема бригада морської піхоти ім.контр-адмірала Михайла Остроградського", — написала вона.

Сторожеве звільнення на Донеччині
На 12 червня відомо, що звільнені Нескучне, Сторожеве, Благодатне і Макарівка, які приблизно рік були окуповані. Скрін з мапи проєкту DeepState

Сторожеве — це село за п'ять кілометрів від селища Велика Новосілка. Воно розташоване між Нескучним та Благодатним, до останнього зі Сторожевого менше кілометра шляху.

Що відомо про наступ та звільнення поблизу Великої Новосілки на Донеччині

11 червня 68-ма окрема єгерська бригада ім. Олекси Довбуша повідомила, що разом із Силами оборони України звільнила селище Благодатне у Донецькій області. Пізніше цю інформацію підтвердили у Сухопутних військах, а речник сил оборони Таврійського напрямку Валерій Шершень розказав, що під час звільнення Благодатного, українські бійці взяли шістьох полонених.

Благодатне — це селище Великоновосілківської селищної громади, воно розташоване за п'ять кілометрів від Великої Новосілки. Ця громада розташована на кордоні із Запорізькою областю. Між Благодатним на Донеччині та Левадним на Запоріжжі зо три десятки кілометрів.

Пресслужба 7-го батальйону "Арей" Української добровольчої армії 129-ї ОБР Територіальної оборони ЗСУ повідомила, що бійці 10 червня звільнили село Нескучне Великоновосілківської селищної громади на Донеччині.

Ввечері 11 червня заступниця міністра оборони Ганна Маляр, повідомила, що Сили оборони деокупували село Макарівка, що в кілометрі від Благодатного та за три від Нескучного.

На початок