Маск ретвітнув пост американського телеведучого, де той звинуватив Україну у підриві Каховської ГЕС

Маск ретвітнув пост американського телеведучого, де той звинуватив Україну у підриві Каховської ГЕС

Ілон Маск
. Ілон Маск. Фото: АР

Американський мільярдер Ілон Маск ретвітнув пост колишнього коментатора американського телеканала Fox News та прихильника Дональда Трампа Такера Карлсона, в якому той звинувачує Україну в підриві Каховської ГЕС.

"Було би чудово, якби на цій платформі були присутні програми всього політичного спектра", — прокоментував Маск свій ретвіт.

У своєму відео Карлсон називає президента України Володимира Зеленського "спітнілим коміком, який став олігархом", а також "гонителем християн". Карлсон також висміяв сенатора-республіканця Ліндсі Грема, прихильника України.

Карлсон заявив, що катастрофа на Каховській ГЕС нібито завдала набагато більше збитків Росії з огляду на окупований Крим, аніж Україні.

Ексведучий не вперше розповсюджує російські наративи. Зокрема, він казав, що НАТО втягнуло Росію на війну та виправдовував Володимира Путіна.

Крім того, акаунти українських користувачів у Twitter потрапляють у "тіньовий бан". Це помітили наступного дня після підриву Каховської ГЕС. У бан потрапили активісти та волонтери, які активно поширюють інформацію про війну, а також українські митці.

Що відомо про підрив Каховської ГЕС

Російські війська підірвали Каховську ГЕС. Масштаб руйнування, швидкість і обсяги води, ймовірні райони підтоплення наразі уточнюються, повідомив в Telegram речник оперативного командування "Південь" Владислав Назаров.

Внаслідок підриву Каховської ГЕС на Херсонщині евакуюють людей з потенційних зонзатоплення на правобережній частині Херсонщини — з сіл Миколаївка, Ольгівка, Льово, Тягинка, Понятівка, Іванівка, Токарівка, Придніпровське, Садове, та частково місто Херсон.

За повідомленням Енергоатому, стрімке зниження рівня води в Каховському водосховищі є додатковою загрозою для тимчасово окупованої Запорізької АЕС. Наразі ситуація на станції під контролем, український персонал моніторить усі показники.

На початок