Енді Воргол з'явиться онлайн. Музей у США відкрив доступ до виставки митця

Енді Воргол з'явиться онлайн. Музей у США відкрив доступ до виставки митця

Енді Воргол з'явиться онлайн. Музей у США відкрив доступ до виставки митця

Музей фотографії в Нью-Йорку Fotografiska й артфонд Hedges Projects відкрили онлайн-експозицію двох фотосерій Енді Воргола — Ladies and Gentlemen та Sex Parts and Torsos.

Як повідомляють на сайті музею, всього Воргол відзняв понад 500 фотографій для цієї серії. Деякі знімки підписані моделями. Серія портретів 14 трансгендерних жінок і драг-квін — відвідувачок бару The Gilded Grape в нью-йоркському районі Грінвіч-Вілідж — наразі розміщені у відкритому доступі для всіх охочих.

Sex Parts and Torsos, на думку експертів, межує з порнографією: на них зображені оголені частини тіл, переважно — чоловічі. За словами Воргола, таким чином він досліджував власну сексуальну ідентичність.

Hedges Projects — найбільша приватна колекція фотографічних робіт Енді Воргола. Засновник проєкту Джим Хеджес вже 15 років влаштовує заходи у партнерстві з провідними галереями, арт-ярмарками, музеями, інтернет-платформами, на яких виставляє роботи художника.

Що відомо

  • Британський вуличний художник Бенксі присвятив свою нову роботу пандемії коронавірусу, яку створив у вагоні лондонського метрополітену.
  • Картина художника П’єра Луї Гудро "Коханці, або Блудний син із повією" повернулася в Україну із США. 77 років тому її вивезли нацисти.
  • У Лондоні знайшли картину нідерландського живописця Пітера Рубенса "Портрет дами" (17 століття), яка припадала пилом у приватній колекції майже 140 років.
  • Картину українського художника-мариніста та баталіста Івана Айвазовського "Неаполітанська затока" продали на онлайн-аукціоні Sotheby's в Лондоні за рекордну для суму — 2,3 мільйона фунтів стерлінгів.
  • Мешканка Італії виграла у благодійну лотерею картину іспанського художника Пабло Пікассо "Натюрморт", вартість якої оцінюється у більш ніж мільйон євро.
Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІнше