Художник Бенксі розмалював вагон лондонського метро на тему коронавірусу

Художник Бенксі розмалював вагон лондонського метро на тему коронавірусу

Художник Бенксі розмалював вагон лондонського метро на тему коронавірусу Instagram/bansky

Британський вуличний художник Бенксі присвятив свою нову роботу пандемії коронавірусу, яку створив у вагоні лондонського метрополітену.

Відео створення проєкту художник розмістив на своїй сторінці в Instagram. Художник намалював на стінах вагону щурів, які спускаються на парашутах зі знятих захисних масок. Один із щурів чхає зеленою рідиною, що розбризкується крізь вікно вагону.

Наприкінці відео Бенксі пише: "I get lockdown" ("Я на карантині") на стіні станції, а потім двері вагона зачиняються, і з'являється напис "I get back up again" ("Я знову встану") під пісню "Tubthumping "групи Chumbawamba: "I get knocked down, but I get up again, you're never gonna keep me down "("мене збили з ніг, але я знову підіймаюся, ви не зможете змусити мене здатися").

На відео видно, як, імовірно, сам художник (як відомо, особу художника не встановлено) в костюмі співробітника клінінгової компанії, в масці, кепці та окулярах малює своїх знаменитих гризунів, у яких не виходить надягнути маски і застосувати антисептик за призначенням. У дописі до відео художник прокоментував: "Без масок не пускають".

Що відомо

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше