Шкільне харчування: на Полтавщині створять кулінарний хаб

Шкільне харчування: на Полтавщині створять кулінарний хаб

Шкільне харчування: на Полтавщині створять кулінарний хаб
Фото: znaimo

На Полтавщині майстри професійно-технічної освіти зможуть підвищити свою кваліфікацію. Для цього в рамках проєкту "School Chef’s Training Hubs Development" в області створять кулінарний хаб. Це Суспільному 24 травня підтвердив директор обласного департаменту освіти Євген Кончаковський.

20 майстрів професійно-технічної освіти із Полтавщини навчаться створювати технологічні карти, отримають знання з нутриціології та безпеки харчового процесу. Це робитимуть в рамках проєкту "School Chef’s Training Hubs Development". Окрім Полтавщини його реалізують в Одеській та Тернопільській області.

"Створять кулінарні хаби, до яких завезуть сучасне обладнання (таким самим потроху оснащуватимемо шкільні кухні по всій країні). Тут навчатимуть готувати страви з оновленого шкільного меню, яке розробив Євген Клопотенко з командою професійних технологів, а також створюватимуть власне. І потім у своїх регіонах навчатимуть сотні, якщо не тисячі шкільних кухарів", - повідомила на своїй Facebook- сторінці перша леді України Олена Зеленська.

Навчатимуть майстрів шеф-кухарі Національної асоціації громадського харчування та шеф-кухар Євген Клопотенко.

Що відомо

  • У 2020 році Міністерство охорони здоров'я розробило проєкт постанови про зміну норм харчування дітей у закладах освіти та закладах відпочинку.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram| Twitter | YouTube | Facebook

Вибір редакції

На початок