Насіров залишиться у СІЗО до 5 червня, якщо не внесе заставу. ВАКС відхилив апеляцію

Насіров залишиться у СІЗО до 5 червня, якщо не внесе заставу. ВАКС відхилив апеляцію

Роман Насіров
. Фото: УНІАН

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду України не задовольнила скарги адвокатів колишнього голови Державної фіскальної служби Романа Насірова. Таким чином Насіров залишатиметься під вартою до 5 червня, якщо не внесе заставу у 523 мільйони гривень.

Про це повідомляє Центр протидії корупції у Telegram.

"Апеляційна палата Вищого антикорсуду розглянула скарги на ухвалу про продовження строку тримання під вартою ексголови ДФС Романа Насірова. За результатами розгляду колегія суддів залишила без задоволення скарги сторони захисту, а ухвалу слідчого судді ВАКС  – без змін", — йдеться у повідомленні.

Колишній голова ДФС Роман Насіров підозрюється в ймовірному одержанні понад 722 мільйони гривень хабаря за відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) агрокомпаніям бізнесмена Олега Бахматюка.

18 квітня Національне антикорупційне бюро (НАБУ) і Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) завершили досудове розслідування за підозрою власника агрохолдингу "Укрлендфармінг" Олега Бахматюка у справі про надання хабаря ексголові Державної фіскальної служби (ДФС) Роману Насірову та його раднику.

Що відомо про справу

У жовтні 2022 року ексочільнику Державної фіскальної служби Роману Насірову, його раднику, а також власнику агрохолдингу "Укрлендфармінг" Олегу Бахматюку повідомили про підозру у справі про відшкодування ПДВ.

Колишньому голові ДФС Роману Насірову обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 17 грудня 2022 року з альтернативою внесення застави у розмірі 523,2 млн грн.

17 листопада минулого року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду відмовила задовольнити апеляційну скаргу захисту колишнього голови ДФС Романа Насірова. Суд залишив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 523,2 млн грн застави.

8 березня Вищий антикорупційний суд заочно арештував власника агрохолдингу "Укрлендфармінг" Олега Бахматюка у справі про надання хабаря ексголові ДФС Насірову та його раднику.

На початок