"Проєкт енергетичної безпеки" USAID: у "Київтеплоенерго" розповіли, скільки генераторів отримали від партнерів

"Проєкт енергетичної безпеки" USAID: у "Київтеплоенерго" розповіли, скільки генераторів отримали від партнерів

"Проєкт енергетичної безпеки" USAID: у "Київтеплоенерго" розповіли, скільки генераторів отримали від партнерів
Фото: "Київтеплоенерго"/Telegram

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) за минулий опалювальний сезон передало комунальному підприємству "Київтеплоенерго" 137 генераторів. Вони допомогли забезпечити стабільну роботу 38 столичних котелень.

Про це повідомляється на сайті "Київтеплоенерго".

Зазначається, що "Проєкт енергетичної безпеки" USAID розпочав системне постачання генераторів в Україну від початку російських ракетних атак на об’єкти критичної інфраструктури Києва. Загалом тепловики столиці отримали генератори потужністю від 7 до 100 кВт на загальну суму близько 40 млн грн.

Сумарно генератори від USAID в умовах відсутності електроенергії минулої зими дозволили постачати тепло і гарячу воду до понад 160 житлових будинків, 30 лікарень, 25 освітніх закладів та понад 220 відомчих будівель.

У "Київтеплоенерго" зазначили, що генератори залишаються на котельнях, щоб підвищити стабільність постачання тепла споживачам та оперативно реагувати на безпекові виклики.

Що відомо про діяльність КП "Київтеплоенерго" під час війни

Уряд США передав Києву труби та трубопровідну арматуру вартістю 1,3 млн дол., щоб відновити пошкоджені внаслідок ракетних обстрілів РФ тепломережі і забезпечити централізоване опалення для 22 тисяч мешканців столиці.

Також Київ отримав від США спецтехніку та генератори для міських систем теплопостачання.

Київ отримав від Польщі ізольовані труби та комплектуючі для аварійного ремонту теплової мережі. Це дозволить забезпечити надійну експлуатацію тепломережі на понад 30 років.

У вересні 2022 року у Києві замінили 26 км аварійних тепломереж. Перед стартом опалювального сезону "Київтеплоенерго" збільшило кількість ремонтних бригад. З приходом холодів вони усунули понад 4 тисячі пошкоджень труб.

Протягом минулого опалювального сезону аварійні бригади "Київтеплоенерго" ліквідували майже 5000 пошкоджень на тепломережах столиці.

У березні 2023 року КП "Київтеплоенерго" отримало річний запас промислової солі від USAID. Її використають для хімічного очищення води, щоб захистити труби від осаду.

Вибір редакції

На початок