"Київтеплоенерго" збільшило кількість аварійних бригад

"Київтеплоенерго" збільшило кількість аварійних бригад

"Київтеплоенерго" збільшило кількість аварійних бригад
Фото: КМДА

У межах підготовки до опалювального сезону "Київтеплоенерго" збільшило до 38 кількість аварійно-відновлювальних бригад. Аварійники працюють цілодобово у всіх районах Києва. Вони усувають пошкодження, виявлені під час гідравлічних випробувань теплових мереж та під час експлуатації.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Розширення аварійної служби прискорить усунення пошкоджень під час опалювального сезону, йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у міжопалювальний період виявлено та усунуто понад 2200 пошкоджень тепломереж. У середньому аварійні бригади "Київтеплоенерго" ліквідовують до 50 пошкоджень за добу.

Аварійна служба повністю укомплектована спецтехнікою. Щоденно на чергування виїжджає до 140 одиниць автотранспорту: зокрема, автомобілі швидкого реагування, екскаватори, підйомні крани, вантажівки. Сучасна аварійка оснащена усім необхідним для проведення ремонту та містить до 100 одиниць обладнання та інструментів, інформують у КМДА.

Що відомо

  • Уряд США передав Києву труби та трубопровідну арматуру вартістю 1,3 мільйона доларів. Це дозволить відновити пошкоджені внаслідок ракетних обстрілів РФ тепломережі і забезпечити централізоване опалення для 22 тисяч мешканців столиці. Заміна труб відбувається вже у чотирьох районах Києва.
  • Кличко запевнив, що незважаючи на воєнний стан, кияни будуть забезпечені необхідними послугами взимку.
  • У Києві планують придбати пересувні мобільні котельні. Вони стануть резервним джерелом теплопостачання на випадок позаштатних ситуацій під час опалювального сезону.
  • Київ готується до опалювального сезону — накопичує запаси резервного палива і закуповує генератори. Проводяться обстеження усіх мереж життєзабезпечення, зокрема мереж електропостачання, які повинні працювати без збоїв в умовах підвищеного навантаження, щоб люди за необхідності використовували електрообігрівачі. ТЕЦ забезпечені резервним пальним.

Читайте також

Перевірка готовності до зими. Чи всі системи теплопостачання відповідають нормам

Купуйте теплий одяг та ковдри – Кличко про опалювальний сезон у столиці

Столиця України готується до наступного опалювального сезону в посиленому режимі — Кличко

На початок