У Києві замінюють аварійні тепломережі. Як ще готуються до зими у столиці

У Києві замінюють аварійні тепломережі. Як ще готуються до зими у столиці

У Києві замінюють аварійні тепломережі. Як ще готуються до зими у столиці
Ілюстративне фото: УНІАН

У столиці замінили вже 26 км аварійних тепломереж та ліквідували понад 2,1 тисячі пошкоджень під час гідравлічних випробувань. Про це повідомили у КМДА.

Комунальники збільшили кількість аварійних бригад у місті та щодня ліквідовують 30-40 пошкоджень тепломереж, розповідає заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він каже, що Київ для опалювального сезону закуповує генератори та мобільні пересувні котельні, а підприємства теплопостачання накопичили достатні обсяги резервного палива, зокрема мазуту.

"До мешканців велике прохання – виконати прості, але дієві заходи на рівні своєї квартири: утеплити вікна і балкони, заклеїти щілини та перевірити лічильники, щоб мати можливість регулювати споживання", – зазначив Пантелеєв.

Що відомо

  • Мер Києва Віталій Кличко просить містян підготувати теплий домашній одяг та ковдри, оскільки температура в домівках може бути нижчою за норму.
  • У Києві комунальники планово провели гідравлічні випробування тепломереж, під час яких усунули понад 1700 аварій. Кличко запевнив, що незважаючи на воєнний стан, кияни будуть забезпечені необхідними послугами взимку
  • Київ готується до опалювального сезону — накопичує запаси резервного палива і закуповує генератори. Проводяться обстеження усіх мереж життєзабезпечення, зокрема мереж електропостачання, які повинні працювати без збоїв в умовах підвищеного навантаження, щоб люди за необхідності використовували електрообігрівачі.

Читайте також

Перевірка готовності до зими. Чи всі системи теплопостачання відповідають нормам

Київщина готова до опалювального сезону на 83%. Як область готується до зими

На початок