"Обставини з'ясовуємо. Схоже, таке було вперше". Наслідки обстрілу Костянтинівки дронами-камікадзе

"Обставини з'ясовуємо. Схоже, таке було вперше". Наслідки обстрілу Костянтинівки дронами-камікадзе

Обстріл дронами-камікадзе Shahed, Костянтинівка, Донеччина, травень 203 року.
Наслідки обстрілу Костянтинівки 3 травня 2023 року. Фото: Суспільне Донбас

3 травня внаслідок обстрілу російських військових в Костянтинівці пошкоджені шість багаквартирних будинків, наразі обставини атаки з'ясовують, повідомив Суспільному заступник начальника Костянтинівської військової адміністрації Микола Терещенко. За даними начальника Донецької обласної військової адміністрації Павла Кириленка, окупанти атакували Костянтинівку дронами-камікадзе. Наслідки російської атаки по місту на Донеччині — у репортажі.

Вибиті шибки в під'їздах та квартирах багатоповерхівок у Костянтинівці — наслідки обстрілу російських військових.

Жителька Галина, згадує, прокинулася від вибухів близько пів на четверту ранку.

"Як вибухнуло один раз, потім вдруге. Мої вікна на той бік, мені не видно, ми вискочили в під'їзд із сусідами перший поверх, а там з третього поверху хлопець живе і ми туди пішли у вікно дивилися. Горіло, а тріщало як, летіло, чи шифер, чи що там. А ракети ось так пускали — червоне щось нагору летіло. Страшне, я не знаю, такий вибух був, дуже довго горіло", — розповіла жінка.

Під'їзд — без вікон, каже жінка, а в квартирі шибки цього разу вціліли.

Дронами-камікадзе армія РФ атакувала Костянтинівку на Донеччині
Армія РФ дронами-камікадзе атакувала Костянтинівку на Донеччині, 3 травня 2023 рік. Костянтинівка, 3 травня. Фото: Суспільне Донбас

"Такий приліт був, що у квартирах відчинилися двері та все на світі. У нас на тому боці вікон немає, того разу повибивало. У мене забито на тому боці, я сиджу в темниці, а тут вціліли", — розповіла Галина.

Жителя Сергія в квартирі під час вибуху вдома не було. Вранці чоловік приїхав дивитися наслідки.

"Мені тільки сказали сусіди, я й приїхав. Я тут майже не живу, приїхав подивитися, що тут, тільки шибки повибивало", — розповів чоловік.

Дронами-камікадзе армія РФ атакувала Костянтинівку на Донеччині
Армія РФ дронами-камікадзе атакувала Костянтинівку на Донеччині, 3 травня 2023 рік. Фото: Суспільне Донбас

Як розповів Суспільному заступник начальника Костянтинівської військової адміністрації Микола Терещенко, загалом у Костянтинівці пошкоджені шість багатоквартирних будинків.

"Обстеження у нас зараз проводиться, матеріалами забезпечується, для того щоб вікна закрити", — зазначиив Микола Терещенко.

За даними начальника обласної військової адміністрації Павла Кириленка, обстрілювали Костянтинівку дронами-камікадзе. Поліція повідомляє про удар безпілотниками Shahed.

Микола Терещенко каже: обставини ранкового обстрілу встановлюються.

"Зараз ще обставини з'ясовуються — характер удару, чим воно було, в мене ще немає інформації такої, але, схоже, що це щось таке, що було вперше. Але ще раз кажу, інформація ще з'ясовується", — розповів Суспільному Терещенко.

Поранених та загиблих після нічної атаки на Костянтинівку немає.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Вибір редакції

На початок