Майже довоєнний рівень: у КМДА розповіли, скільки людей проживають у Києві

Майже довоєнний рівень: у КМДА розповіли, скільки людей проживають у Києві

Майже довоєнний рівень: у КМДА розповіли, скільки людей проживають у Києві
Фото: УНІАН

Нині у Києві мешкає понад 3,6 млн людей: це майже та кількість, яка проживала у столиці перед вторгненням РФ.

Про це розповів радник міського голови Києва Дмитро Білоцерковець в ефірі "Еспресо".

У березні 2022 року зафіксували найменшу кількість людей в столиці – 1,3 млн людей. У середньому торік у березні-квітні у столиці було півтора мільйона людей.

"Станом на зараз в Києві понад 3,6 млн людей. Ми майже повернулись до позначки перед активною фазою військових дій – 3,9 млн людей", — зазначив радник міського голови.

Він додав, що завдяки цьому у місті збільшується економічна діяльність, податки з якої витрачають, зокрема, на національну безпеку.

Що відомо

За даними опитування, 44% киян виїжджали з Києва у лютому-березні 2022 одразу після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну. З них більше половини виїхали до іншої області України, третина — до іншого населеного пункту Київщини, кожен десятий – за кордон.

Станом на 10 травня 2022 року у Києві перебували 2,5 мільйона людей. До міста повернулися дві третини усіх жителів, повідомляв мер Віталій Кличко.

У грудні 2022 року стало відомо, що близько 100 тисяч киян воюють на фронтах за Україну, а з початку російського вторгнення загинуло 419 жителів столиці.

Читайте також

У квітні до психологів звернулися більше тисячі киян

У РФ заявили про законність "евакуації" українських дітей з окупованих територій. Що кажуть в Україні

Вибір редакції

На початок