У Київському транспорті запрацює пересадковий квиток

У Київському транспорті запрацює пересадковий квиток

У Київському транспорті запрацює пересадковий квиток
Фото: КМДА

Київський міський голова Віталій Кличко підтримав петицію, яка пропонує запровадити у столиці пересадковий квиток у громадському транспорті на 90 хвилин. Про це йдеться на сайті петицій міськради.

Автор ініціативи Ілля Сигачов зазначив, що КП "Київпастранс" неспроможний забезпечити передбачуваність свого громадського транспорту.

"Це призводить до значного збільшення інтервалів руху. На деяких маршрутах, інтервали вже сягають замість 30 хв заявлених — 50 хв", — написав автор.

Він зазначає, що однією з причин такого явища є недостатня кількість одиниць громадського транспорту на маршрутах, а також заборона руху під час повітряної тривоги і затори.

"На певних ділянках київські маршрути громадського транспорту дублюють один одного, що потенційно дає змогу охочим здійснити поїздку від пункту відправлення до пункту призначення з пересадкою на інший маршрут", — пише Сигачов.

За для комфорту пасажирів, автор петиції запропонував запровадити пересадковий квиток вартістю 8 гривень, який дозволить змінювати автобус протягом 90 хвилин.

Кличко підтримав ініціативу та скерував її відповідним структурам для її реалізації.

Що відомо про роботу пасажирського транспорту в Києві під час воєнного стану

Кияни вже не вперше подають петицію з пропозицією не зупиняти громадський транспорт під час тривоги. Раніше вимогу скасувати зупинку міського транспорту під час повітряних тривог зареєстрували на сайті Київради 3 серпня 2022 року. Транспортна комісія Київради на засіданні 25 серпня її підтримала. Однак мер Віталій Кличко повідомив, що рішення Ради оборони Києва з цього питання залишається чинним до поліпшення ситуації з безпекою в столиці.

Нова подібна петиція була зареєстрована на сайті Київради 19 січня. Автор ініціативи нарікав, що під час тривог містяни не можуть швидко дістатися місць роботи чи доїхати додому.

З 1 серпня минулого року почали діяти нові правила роботи міського транспорту в столиці. Під час повітряної тривоги пасажири мають залишити салон та пройти до найближчого укриття.

Із 18 до 28 квітня в робочі дні за скороченим режимом працюватимуть трамваї маршруту № 16.

Читайте також

Розірвані контракти: у Києві змінять маршрути громадського транспорту

У Києві поліція зупинятиме маршрутки з пасажирами під час повітряної тривоги

Вибір редакції

На початок