Кличко відповів на петицію щодо скасування зупинки транспорту під час тривоги

Кличко відповів на петицію щодо скасування зупинки транспорту під час тривоги

Кличко відповів на петицію щодо скасування зупинки транспорту під час тривоги
Тролейбус зупинився під час повітряної тривоги у Києві. Фото: Дарія Сидоренко, Суспільне

Мер Києва Віталій Кличко не підтримав петицію, щодо скасування запинки громадського транспорту під час повітряної тривоги. Про це йдеться на сайті КМДА у розділі "Петиції".

Відповідь Кличка на петицію опублікував її автор Олександр Гречко.

У документі зазначається, що рішення Ради оборони міста Києва ухвалювалося з урахуванням оцінки поточної та прогнозованої безпекової ситуації в столиці, а отже буде переглянуте виключно за умови її суттєвої стабілізації та надходження відповідних рекомендацій від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

"Принагідно слід відзначити, що призупинення роботи комунального транспорту під час повітряної тривоги не несе для пасажирів жодних додаткових витрат, оскільки після її завершення вони можуть скористатися попередньо сплаченими проїзними документами", — йдеться у відповіді мера на петицію.

Автор петиції зазначив, що через обов'язкову зупинку під час тривоги комунальний транспорт зазнає великих збитків.

"Слухняно чекають відбою тривоги одиниці платних пасажирів або просто пільговики. Всі, хто цінує свій час, після зупинки комунального транспорту моментально пересідають в маршрутку чи таксі. Тобто люди їдуть далі на таксі чи маршрутці і переплачують. Переплачують багато", — написав Гречко у Facebook.

Що відомо

  • Петицію з вимогою скасувати рішення про зупинку міського транспорту під час повітряних тривог зареєстрували на сайті Київради 3 серпня. Транспортна комісія Київради на засіданні 25 серпня її підтримала.
  • З 1 серпня почали діяти нові правила роботи міського транспорту в столиці. Під час повітряної тривоги пасажири мають залишити салон та пройти до найближчого укриття.
  • 2 серпня ввечері під час оголошення тривоги, яка тривала майже півтори години, транспорт зупинився. Мобільний додаток Eway також показував зупинку транспорту.
  • Київський метрополітен на час дії тривоги на "червоній" гілці призупиняє рух наземною ділянкою, а на "зеленій" поїзди не курсують через Південний міст.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 187. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

На початок