Перейти до основного змісту
Нововведення у дії: як громадський транспорт функціонує під час повітряної тривоги

Нововведення у дії: як громадський транспорт функціонує під час повітряної тривоги

Ексклюзивно
Нововведення у дії: як громадський транспорт функціонує під час повітряної тривоги
. Тролейбус зупинився під час повітряної тривоги у Києві. Фото: Дарія Сидоренко, Суспільне

Наземний громадський транспорт у столиці зупинятиме рух у безпечному місці під час повітряних тривог. Ці нововведення набули чинності з 1 серпня.

За інформацією кореспондентів Суспільного, 2 серпня ввечері під час оголошення тривоги, яка тривала майже півтори години, транспорт зупинився. Мобільний додаток Eway також показував зупинку транспорту.

Громадський транспорт в Києві зупиняється під час повітряної тривоги
Фото: Eway

"Встиг доїхати до кінцевої, хай пройде 2 - 3 дня тоді можна говорити", — розповів водій тролейбуса у коментарі журналістам.

"Тривога застала на Софіївській площі, спустився до Майдану висадив людей, оголосив, що тривога, транспорт не буде далі слідувати. Люди заходять сідають, я сваритись з ними не буду, моє діло просте, по інструкції виконав все правильно, битись, сваритись з людьми не збираюсь. Нам дали інструкцію для виконання, щоб прослідувати в найближче бомбосховище або під укриття заховатись. Ніяких адрес, карт не давали", — розповів інший водій тролейбуса.

Тролейбус зупинився під час повітряної тривоги у Києві. Фото: Дарія Сидоренко, Суспільне
Тролейбус зупинився під час повітряної тривоги у Києві. Фото: Дарія Сидоренко, Суспільне

Пасажири розповідають, що водій попередив про повітряну тривогу і повідомив, що поки вона триватиме, транспорт не їхатиме.

"Те, що транспорт не працює, це збільшує небезпеку, якщо їде транспорт і щось летить, більше шансів, що не потрапить. Ми сидимо тут і немає укриттів, нічого немає, це якась дурість", — говорить пасажирка тролейбуса Ганна.

Що відомо

  • Пасажири після того, як пролунає сирена, не повинні залишатися на зупинках транспорту, а прямувати до найближчого укриття. Його можна знайти на мапі на офіційному порталі Києва, або у застосунку "Київ цифровий".
  • Після відбою тривоги водій чекатиме пасажирів протягом 10 хвилин. Люди, які за цей час не встигнуть повернутися до транспортного засобу, зможуть скористатися наступним. Платити повторно за проїзд не потрібно.
  • Метрополітен, як і раніше, під час повітряної тривоги не здійснюватиме перевезення наземними ділянками та закриватиме роботу станцій відкритого типу. Підземні станції працюють, зокрема як укриття.

Читайте також

У Києві зупинятимуть наземний громадський транспорт під час повітряної тривоги

Пасажири транспорту не платитимуть за проїзд повторно після відбою тривоги – КМДА

У КМДА повідомили про зміни в роботі метро

Топ дня

Вибір редакції

На початок