Албанія скасувала безвіз для росіян

Албанія скасувала безвіз для росіян

Албанія
Албанія. Ілюстративне фото: pixabay

Албанія скасувала літній безвізовий режим для громадян Росії. Тепер росіянам необхідно буде оформляти одноразові чи багаторазові візи.

Про це йдеться в повідомленні на сайті посольства Албанії у Росії.

Раніше росіяни могли в’їжджати до країни без візи з 1 травня до 30 вересня. Тепер для відвідування країни необхідно оформити візу відповідно до мети поїздки.

Як повідомляється на сайті посольства, вартість одноразової візи до Албанії для громадян РФ становить 30 євро, багаторазової – 50 євро.

Що відомо про скасування спрощеного візового режиму для росіян в ЄС

31 серпня ЄС припинив дію угоди з Росією, яка полегшує видачу шенгенських віз росіянам. Однак про повну заборону на видачу документів не йшлося, оскільки з цього питання не було одностайності серед країн.

Перед ухваленням остаточного рішення п’ятірка країн виступила з заявою, що вживатиме окремих заходів зі скорочення кількості росіян, допущених на свою територію, якщо спільного рішення дійти не вдасться. Таку заяву оприлюднили Польща, Фінляндія, Естонія, Латвія та Литва.

Німеччина та Франція, Угорщина, а також кілька країн Південної Європи виступили проти повної заборони.

9 вересня, Рада Європейського союзу ухвалила рішення про повне зупинення дії угоди про спрощення візового режиму між ЄС і Росією. З 12 вересня спрощений візовий режим Євросоюзу з Росією перестав діяти.

Читайте також

ЄС повністю зупинив дію спрощеного візового режиму для росіян

Норвегія офіційно скасувала спрощений візовий режим з РФ

Чехія закриває в'їзд для російських туристів з 25 жовтня

Вибір редакції

На початок