Шаблістки з Одеської області здобули срібло на чемпіонаті України з фехтування

. Срібні призерки, шаблістки збірної Одеської області разом з тренерами. Фото: обласне відділення НОК

Спортсменки з Одещини посіли друге місце у командному змаганні на чемпіонаті України з фехтування на шаблях, який пройшов у столиці. У фіналі вони поступились шаблісткам з Києва на чолі з олімпійською чемпіонкою Ольгою Харлан. Поєдинки за медалі відбулись 15 квітня. Про таке повідомили у відділенні НОК в Одеській області.

У фіналі шаблістки Одеської збірної поступились команді з Києва (37:45), яку представляла дворазова призерка Олімпійських ігор Ольга Харлан. У півфіналі спортсменки з Одещини здолали суперниць з Миколаєва. У складі команди медалі здобули Аліна Комащук, Олена Кравацька, Анна Суворова та Валерія Моренець-Кубанська.

Збірна Одеської області здобула срібні нагороди на чемпіонаті України з фехтування
Команди Києва, Одеської області та Черкас на п'єдесталі. Фото: Національна федерація фехтування України

Днем раніше шабліст з Одеси Андрій Ягода став чемпіоном України. У чвертьфіналі він здолав Богдана Платонова (15:14). У півфіналі миколаївця Богдана Боговіна (15:12), а у фіналі ще одного шабліста з Миколаєва Юрія Цапу (15:11).

Шабліст Андрій Ягода. Фото: НОК в Одеській області