Підозрювані у справі Шеремета хотіли вбити волонтерку Звіробій - поліція

Підозрювані у справі Шеремета хотіли вбити волонтерку Звіробій - поліція

Підозрювані у справі Шеремета хотіли вбити волонтерку Звіробій - поліція
. Facebook

Фігурантка справи про вбивство журналіста Павла Шеремета Юлія Кузьменко розглядала можливість викрадення дітей волонтерки Марусі Звіробій.

Про це на брифінгу повідомив перший заступник голови Національної поліції Євген Коваль.

За даними слідства, Кузьменко хотіла знайти особу, яка б стала "сакральною жертвою".

“Співрозмовниці у цьому контексті згадують свою близьку знайому — відому волонтерку та активістку Марусю Звіробій, як можливу сакральну жертву. Вбивство цієї особи допомогло б дестабілізувати ситуацію в країні", - сказав Коваль.

В оприлюдненій під час брифінгу розмові дві жінки говорять, що їм "потрібна жертва", впевнені, що цю роль на себе "змогла б взяти" Звіробій або народний депутат Софія Федина. Водночас, вони не кажуть, в якій саме ролі і для чого ця жертва потрібна. Однак, при цьому розглядають можливість не вбивства, а викрадення дітей Звіробій.

"Я вважаю, що треба використати ось цей ось момент, коли зараз пресують Марусю і Федину. І тупо давонуть Марусю, щоб вона взяла на себе", - запропонувала Кузьменко її співрозмовниця.

На думку Кузьменко, Звіробій ідеально підійшла б на цю роль, бо вміє "гарно говорити" та має "гарний послужний список" і викликала б у суспільстві значний резонанс та підтримку.

"Ну Маруся, звичайно, оптимально на цю тему підходить. Вона вміє говорити, у неї хороший послужний список. Хоч там гівна не витягнули до 2014 року. Але, вибачте мені, до 14-го року нікого не стосується, чим ми займалися. Відлік цієї країни почався з 2014", - констатувала Кузьменко.

Волонтерка та військова Маруся Звіробій прокоментувала інформацію про те, що підозрювані у виконанні вбивства Павла Шеремета, хотіли вбити її чи викрасти її дітей.

"Спочатку прийшли мене роззброїли, забравши обидва зареєстрованих ствола. Щоб в разі чого захиститись не могла. Потім показали як мене хочуть дві волонтерки вальнуть. Щоб в разі чого вони й були винуватицями. Наступний крок який?...Наша країна перетворюється на терористичне угрупування. Знов і знов. Вона ніколи не була безпечною. Але зараз окрім чесних журналістів і громадських діячів під особливом прицілом волонтери і АТОвці", - написала вона у своєму Telegram-каналі.

Підозрювані у вбивстві Шеремета хотіли вбити волонтерку Звіробій - поліція
Підозрювані у вбивстві Шеремета хотіли вбити волонтерку Звіробій - поліція.
Source: Оригінальне

Як відомо:

На початок