"Тут ми стоїмо за кожного з них": у Хмельницькому відбулася чергова акція на підтримку військовополонених

"Тут ми стоїмо за кожного з них": у Хмельницькому відбулася чергова акція на підтримку військовополонених

"Тут ми стоїмо за кожного з них": у Хмельницькому відбулася чергова акція на підтримку військовополонених
Фото: Суспільне Хмельницький

32 учасники безстрокової акції зібралися у Хмельницькому на підтримку українців, які перебувають у російському полоні. Акція під назвою "Поверніть героїв додому" проходить щоп’ятниці з серпня минулого року. Про це розповіла членкиня громадської організації "Захист об’єднання волонтерів" Наталія Кошай. За її словами, наступного тижня на честь полеглих героїв у російсько-українській війні у Хмельницькому планують висадити алею магнолій.

На акції традиційно побували кореспонденти Суспільного Хмельницький.

11 місяців чоловік перебуває у полоні, говорить учасниця акції "Поверніть героїв додому" Олександра.

"Я дружина військовослужбовця, який перебуває в полоні з травня місяця. Міжнародна спільнота давала гарантії. ЄЖеневська конвенція, якої мають дотримуватися. Не може у світі бути все безкарно", — говорить учасниця акції.

Учасниця акції Надія каже, знає як це, коли рідна людина перебуває у полоні.

32 учасники безстрокової акції зібралися у Хмельницькому на підтримку українців, які перебувають у російському полоні
32 учасники безстрокової акції зібралися у Хмельницькому на підтримку українців, які перебувають у російському полоні. Фото: Суспільне Хмельницький

"Я тут, тому що в минулому в мене чоловік теж виходив з "Азовсталі" і перебував 4 місяці у полоні. Був звільнений 21 вересня. Але я досі приходжу підтримати тих, хто чекає", — каже Надія.

32 учасники безстрокової акції зібралися у Хмельницькому на підтримку українців, які перебувають у російському полоні. У такий спосіб продовжують боротьбу за наших військовополонених, говорить учасниця акції Тетяна.

"Наша боротьба за наших військовополонених, які зараз перебувають в полоні. РФ веде надважкі перемовини, надважкі обміни. Мій син був в Оленівському баракові, і на цей час ще 120 військовополонених, які були там, перебувають у полоні. Їх потрібно для того обміняти, щоб вони давали свідчення, щоб вони сказали всьому світі правду", — розповідає Тетяна.

36 раз у Хмельницькому збираються учасники акції на підтримку українців, які перебувають у російському полоні, каже членкиня громадської організації "Захист об’єднання волонтерів" Наталія Кошай.

Наступну акцію планують провести 21 квітня
Наступну акцію планують провести 21 квітня. Фото: Суспільне Хмельницький

"Кожної п’ятниці ми виходимо на центральну вулицю, щоб, по-перше, вшанувати пам'ять полеглих наших героїв, а по-друге, підтримати ті родини. Окрім того, морально підтримати тих хлопців і дівчат, які перебувають в полоні. Сподіваємося, що інформація про нас доходить до них і вони дізнаються, що тут ми стоїмо за кожного з них", — розповідає Наталія Кошай.

Наступного тижня у Хмельницькому планують висадити алею на честь полеглих героїв, розповідає Наталія Кошай.

"Зараз ми шукаємо місце для її створення спільно з міською радою. Сподіваємося, наступного тижня ми висадимо дерева. Плануємо висадити магнолії, як символ розквіту. Вони розквітають одні з перших весною. Це буде розквіт не тільки природи, але й України", — розповідає Наталія Кошай.

За словами Наталії Кошай, наступну акцію планують провести 21 квітня.

Що відомо

  • "Там ще багато наших хлопців". У Хмельницькому провели чергову акцію, присвячену військовополоненим
  • У Хмельницькому вшанували пам`ять воїнів, які загинули в Оленівці
  • Близько півсотні хмельничан взяли участь у щотижневій акції "Поверніть Героїв додому"
  • За кордоном не всі знають про наших військовополонених. Хмельничани - про акцію у Польщі

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Вибір редакції

На початок