Близько півсотні хмельничан взяли участь у щотижневій акції "Поверніть Героїв додому"

Близько півсотні хмельничан взяли участь у щотижневій акції "Поверніть Героїв додому"

Близько півсотні хмельничан взяли участь у щотижневій акції "Поверніть Героїв додому"
Суспільне Хмельницький/Ярослава Антошевська

Близько півсотні хмельничан взяли участь у щотижневій акції "Поверніть Героїв додому" в обласному центрі. За словами її координаторки Лесі Стебло, так вони підтримують українців, які перебувають у російському полоні, і хочуть наблизити їх визволення.

Учасники акції скандують: "Поверніть Героїв додому"

"Сьогодні наша чергова акція – це нагадування того, що дуже багато захисників і захисниць, і цивільних перебувають в російському полоні", - каже учасниця і координаторка акції Леся Стебло.

За її словами, близько півсотні хмельничан прийшли на щотижневу акцію підтримки українців, які перебувають у російському полоні, «Поверніть Героїв додому» в обласному центрі. Каже, більшість учасників - це ті, хто чекають на визволення рідних: "Ми тут стоїмо, представники родин із різних підрозділів. Це і прикордонники, це і добровольчі батальйони, це представники «Азову», це захисники заводу ім. Ілліча, це Національна гвардія і багато інших підрозділів, родини яких зараз борються за своїх дітей, за своїх коханих, за своїх онуків, за своїх сестер і дружин".

"Коли почалася війна, я не міг повірити, що це насправді. Це був якийсь сюрреалізм, який я взагалі не міг сприймати", - каже учасник акції, волонтер Штефан Готз з Німеччини, котрий зараз перебуває в Хмельницькому. Чоловік проходив повз і вирішив долучитися до акції. Каже, що за освітою він медик і одночасно працює журналістом, аби розповісти світу про українців: "У нас виникла ідея зробити книгу, фотоальбом про українців, з їх біографією, щоб розповісти всім про них".

Наступну акцію "Поверніть Героїв додому" в Хмельницькому, розповіла її координаторка Леся Стебло, заплановано 31 березня.

Авторка: Ярослава Антошевська.

Читайте також

  • У Хмельницькому рік працює центр видачі гуманітарної допомоги. Чи змінилась кількість відвідувачів
  • Здав плазму - пограй у шахи: у Хмельницькому стартувала спільна ініціатива медиків та спортсменів
  • За кордоном не всі знають про наших військовополонених. Хмельничани - про акцію у Польщі

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Вибір редакції

На початок