Мультипредметний тест для випускників: скільки школярів зареєструвалися на Київщині

Мультипредметний тест для випускників: скільки школярів зареєструвалися на Київщині

Мультипредметний тест для випускників: скільки школярів зареєструвалися на Київщині
Ілюстативне фото: УНІАН

Третього квітня стартувала реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ) 2023 року. Станом на 10 квітня у Київській області для участі в тестуванні зареєструвався 1661 випускник шкіл.

Про це повідомили в Департаменті освіти і науки Київської обласної військової адміністрації.

НМТ міститиме три блоки завдань, два з яких — обов’язкові, а третій — на вибір вступника. Обов’язкові навчальні предмети — українська мова й математика, на вибір —історія України; одна з іноземних мов; біологія; хімія чи фізика.

Обираючи предмет додаткового блоку, вступники з Київщини надають перевагу історії України – понад 50% від зареєстрованих, а також іноземним мовам – 34%.

Учні, які перебувають за межами України, також мають можливість вступати до закладів вищої освіти України за результатами НМТ. У понад 20 країнах світу створюються спеціальні пункти тестування для українських школярів.

Завершиться реєстрація на участь у НМТ 3 травня.

У КОВА нагадали, що 2022/23 навчальному році в області налічується 638 шкіл. Цьогоріч закінчують навчання в 11 класах 11 180 випускників закладів загальної середньої освіти.

Що відомо про реєстрацію на НМТ у 2023 році

У цьому році, як і в минулому, через безпекову ситуацію в Україні вирішили не проводити Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Замість нього проведуть Національний мультимедійний тест. 3 квітня розпочалася реєстрація для участі в цьогорічному НМТ. Щоб зареєструватися, потенційному вступнику/вступниці потрібно за допомогою спеціального сервісу на вебсайті Українського центру створити персональний кабінет.

Перша статистика реєстрації на НМТ-2023: історія України лідирує, англійська мова – друга. Історію України як предмет додаткового блоку обрали понад 26 учасників, іноземні мови вирішили складати приблизно 18,5 тис. людей.

Національний мультипредметний тест (НМТ) за кордоном зможуть скласти українські вступники у 21 країні.

Читайте також

У Києві шкільний навчальний рік закінчиться влітку

На початок