Більшість українців вважають, що ситуація з коронавірусом погіршуватиметься - КМІС

Більшість українців вважають, що ситуація з коронавірусом погіршуватиметься - КМІС

Опитування
Більшість українців вважають, що ситуація з коронавірусом погіршуватиметься - КМІС AP

63% українців вважають, що епідемією коронавірусу в країні досі не вдалося подолати, а кількість нових хворих буде зростати.

Про це свідчать дані дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Респондентів попросили оцінити, чи на їхню думку, Україні вдалося подолати епідемією коронавірусу, і нових хворих скоро ставатиме менше, або ж Україна ще не впоралася з епідемією, і число нових хворих зростатиме.

18% опитаних переконані, що епідемію в нашій країні подолано, і нових хворих скоро ставатиме менше. 63% дотримуються думки, що Україна ще не впоралася з епідемією, а число нових хворих скоро зростатиме. 19% українців не змогли визначитись із відповіддю.

Більшість українців вважають, що ситуація з коронавірусом погіршуватиметься – дослідженняКМІС

Більшість українців вважають, що ситуація з коронавірусом погіршуватиметься – дослідження

Довідка: Опитування проводилося з 20 по 23 червня 2020 року методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення України віком від 18 років. До вибірки не включаються території, АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей, які не контролюються Україною. В ході опитування проведено 2000 інтерв'ю. Статистична похибка вибірки не перевищує: 2,2% для показників близьких до 50%, 2,1% — для показників близьких до 25%, 1,4% — для показників близьких до 10%.

Що відомо

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди